Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 5 týdnů později...

nezdá se Vám že XTB dělá "hon na stopky" ? zkoušel jsem systém (finwin) na demu asi půl roku, vše ok, výdělečny, profitabilní.. Ale na reál účtu se velmi často stává ( komodity i forex ) že zainvestuji ve směru trendu, dám stoplos výrazně nad nebo pod poslední support a během minuty to udělá obrovský spike až ke stoplosu a vykopne mě to.. pak trh pokračuje svojím směrem. Jsem možná paranoidní, ale nestává se to i někomu z Vás? Silver.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Silver28:

no ono to vubec nemusi byt(a podle me ani neni) nekala praktika XTB.. spis je to tim, ze 'velci' moc dobre vi, kde se stopky umistuji a do tech mist velice casto umele honi cenu, aby si tak pripravili lepsi pozici pro vstup. Porovnat grafy s ostatnimi brokery klidne muzes, ale nic tim nedokazes, non-ecn nikdo nenuti mit spotovou cenu, takze se ti pri nejake reklamaci tak akorat vysmejou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, tak jsem udělal obrázek, přesně tohle se mi stává po zadání profit target a stop loss.. Nemůžete někdo ty ceny ověřit? Téměř okamžitě po zadání příkazů to udělá toto, v 95% obchodů.. Rozhodl jsem se u XTB skončit, zrušil jsem takto 70% reálného účtu a radši se vrátím k focení, přeci jen modelky jsou míň rizikové :)

9056

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Silver28 Napsal:

> No, tak jsem udělal obrázek, přesně tohle se mi stává po zadání profit target a stop loss..

Ono to jako vymetačka nevypadá, ale s jinými brokery ten graf nesedí. Zkust sem hodit ten obchod, uzavřený na stopce, aby bylo vidět vstup a uzavření, SL a PT. Doufám, že víš jak (v terminálu chyť ten řádek a přetáhni ho do grafu a pak to sem dej). Zkusím to porovnat ještě s jinýma brokerama.

> ... a radši se vrátím k focení, přeci jen modelky jsou míň rizikové

aby ses jednou nedivil :), ale příjemnější to rozhodně bude. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Silver 28

Tak jsem se díval na ten graf jak u xtb tak u ibfx a je naprosto totožný. Málem jsem myslel že ne, ale neuvědomil jsem si, že na ibfx mají 2 hodinový časový posun, takže našich 12.20 musím hledat na jejich 10.20.
Jinak co do rychlosti plnění příkazů se mi na reálném účtu jeví xtb lepší, respektive rychlejší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...