Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

chtěl bych se zeptat na GAPy u XTB, jestli je nějakej rozdíl mezi DEMO a REAL. Mám takovou představu, že bych na konci obchodního dne zadal dva STOP příkazy, jeden SELL a druhej BUY s minimálním odstupem a SL a pokud druhej den otevře trh GAPEM, tak budu exekuován, s tím, že druhý obchod zruším a budu předpokládat, že gap bude větší než spread. Na DEMU mi to krásně funguje, ale myslím, že v REALU nebudu do trhu vpuštěn na STOP příkazu minulého dne, ale až za MARKET při openu??? nemá někdo nějaký info??? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys: Moje zkušenosti starý tak rok a půl z živého obchodování- budeš exekuován za market, naopak pokud by si zadal limitní pokyn a gap ti ho přeskočil, otevře se ti pokyn za limit a už jsi ve ztrátě :-) to samé platí pokud ti gap přeskočí take profit, potom tě samozřejmě oškubou a dostaneš jen take profit, naopak pokud gap přeskočí stop loss, dostaneš plnou ztrátu. Není to krásný? :-)

edit: Na druhou stranu musím uznat, že sám pan Tupý z XTB s tímto vyjádřil nesouhlas, avšak bohužel je to prý v obchodních podmínkách a tak s tím nic neudělá :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si ze zvědavosti znovu přečetl obchodní podmínky a podle nich to vypadá, že už se pokyny realizují férově, tzn. pokud ti gap přeskočí take profit, vyplatí ti dokonce nadměrný zisk, což za mě stoprocentně nebylo. Zajímalo by mě jak je to nyní ve skutečnosti, Kdyžtak se omlouvám za první dezinformaci, už je to pár let co jsem s nimi neobchodoval.

edit: ještě výtah z obchodních podmínek odpovídající na Vaši otázku:

1. Obchodní pokyny s cenovým limitem a Obchodní pokyny s instrukcí k zastavení obchodování se budou vždy provádět za cenu určenou Zákazníkem, s výjimkou uvedenou v bodě 2) tohoto odstavce.

2. Obchodní pokyny s cenovým limitem a Obchodní pokyny s instrukcí k zastavení obchodování realizované v čase otevření trhu budou prováděny za otevírací cenu (počáteční cenu) příslušného Finančního nástroje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak XTB přidal nové instrumenty


* US2000: Russell 2000 (USA)

* VOLX: SPX Volatility (USA)

* AUS200: S&P/ASX 200 (Austrálie)

* MEXComp: Mexican Bolsa (Mexiko)

* TURK30: Istanbul Stock Exchange National 30 (Turecko)

* KOSP200: KOSPI 200 (Korea)

* EMISS: Emisní povolenky skleníkových plynů

* NZDJPY: Novozélandský dolar vůči Japonskému jenu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky všem, už sem si to našel sám. je to tak jak říkáte, budu v trhu za market. tak mně napadá, co kdybych nešel do trhu za STOP, ale za MARKET, sice bude jeden obchod vždycky ztráta, ale GAP druhej den bude větší než tato ztráta, a já ten obchod hned druhej den zavřu. co vy na to??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosimvás už to hledam asi 3 dny nemáte někdo nebo nevíte kde sehnat tabulku hodnot minimálních pohybů u xtb ? sjem ted v tý jejich studentský soutěži ale nemužu pořádně udělat MM protože nemužu nikde sehnat ty data a oni jaksi nereagujou :( a navíc ta soutěž je v eurech a to nemužu najít už vůbec... mam na mysli tabulku jako je tato :) : www.financnik.cz/komodity/manual/komodity-grafy-zdarma.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
omlouvám se za asi stupidní otázku. Založil jsem si demo účet u XTB a docela mě zarazilo, že když chci koupit nebo prodat komoditu (začít obchod), tak jsou ceny odlišné [bold] od grafu a in od sebe [/bold] .

Př. cena komodity v grafu je 40 USD, ale pro [bold] koupi [/bold] mi to nabídne [bold] cenu 40,5 USD [/bold] a pro [bold] prodej 39,5 USD [/bold] . To mě docela mate, protože bych čekal, že kupovat a prodávat budu za cenu jako je v grafu nebo i o trochu jinou, ale hlavně, že se nebudou lišit ceny pro NÁKUP a PRODEJ.

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...