Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

Ahojte, takže dnes môj druhý obchod na ES. Trh šiel down a po zakreslení SF sa mi zjavil pekný vstup do trendu. Vstup vyšiel na tick presne. Výstup som mal plánovaný na hranu hlavného kanálu, kde som aj skončil. Takže s obchodom spokojnosť a ani mi moc nevadí, že to ešte pokračovalo ďalej na juh. A teraz idem študovať ďalšiu lekciu od Gladiátora do susedného vlákna (tu)

11286

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dnes sem se k tomu dostal až na odpolední seanci. Čekal sem na odraz CG podpořený odrazem od TL. Skoro to vyšlo :) Gladiátor: Dík za odpověď. Ten scallop sem si tam zakreslil a hned prošel si grafy dozadu. Vyskytuje se celkem často, ale chce to hodně nakoukat. S tím posunutím SL při 50% dosaženého PT je dobrej nápad. Teď sem to bral spíš intuitivně a většinou mě to hned vykleplo. Jinak gratuluji k tomu čtvrtečnímu obchodu na FDAXu. Ty snad nejsi člověk, jaký vědomosti, ale hlavně nervy máš. Říkám si, že se to snad taky někdy naučím jako Ty ( doufám že se teď moc nerouhám :) ), ale jestli to budu zvládat psychicky, tak to teda vážně nevím mahrlo: Pěknej obchod. Dnes sem na to koukal moc z vejšky, takže sem to přehlídl. Jinak sem rád, že se tu někdo zabývá taky ES, takže jen houšť (tu)

11288

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj mahrlo, Jaj, ci som ja mal dnes obchodovat tiez ES a aj som chcel do kelu!!! Tam to bolo na "chlp" presne v tom CG, na NQ mi to nezasiahlo cakacku, ktoru som mal na 3 nohe, na spodnej strane CG, chybali tam 2 ticky, no na ES to bolo dokonale, tak som to potom zobral na NQ az po "prerezani" do longu, co som vedel, ze to asi nevyjde, lebo tam nebolo ani stupajuce low....No chytil som nakoniec aj PT 75 po prerezani ledge na NQ, dalej to neslo, videl som, ze to nemalo silu dostat sa cez CC z CG, z pred dvoch dni, tak som to zavrel a dobre som spravil...Inac mam pocit, ze NQ dnes obchodovalo cele CeskoSlovensko PA systemom a potom system nefungoval, ako mal ;) Tu je moj pohlad na ES, vsetko sm tam nevyznacoval, len to, do coho by som isiel na ES, pretoze tam by sm mal PT NT by som zatvaral ;) Nech a dari

11289

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:

Hezky vyznačené. (tu)

Já jsem do toho na NQ vlezl, ale příliš pozdě, protože jsem pozdě přišel domů - až kolem 21:30 a to už byla blbost do toho lézt takhle pozdě, takže to dopadlo SL. Bylo to ode mě impulzivní a nezanalyzoval jsem to v rychlosti dobře.

Máš nějakou podmínku na které noze v CG nebo v rangedo obchodu jít a kdy už ne? Myslím, že i o tom tady někde Gladiator už psal.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mahrlo,

Este som ta zabudol pochvalit za peknu platformu, konecne sa na to dobre pozera ;) Ja este na tej mojej bojujem s tym, ako tam pisat bez tych otrasnych ramcekov tak, ako vy vsetci, uz som skusil snad vsetko, no nie a nie to tam nejako zmenit, aby som mohol do grafu normalne pisat....A este som niekomu videl v NT vypisane spravy, kedy su, to by ma tiez velmi zaujimalo, ako sa to da, tieto technicke veci a ja, no proste..... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Blska,

Dakujem ti krasne, ale to som si domyslel aj ja, ze si asi musim nastavit nulu na vonkajsej okrajovej ciare, aj pozadi, ale co som nevidel a bilo mi to priamo do oci, to bolo na spodnej liste FONT(typ pisma) Do teraz som sa tam nikdy lepsie nepozrel a hladal som to len o par centimetrov vyssie, kde sa da nastavit len tebou zmienovana velkost, hrubka, farba pozadia a okrajovej linie, som to ja ale b....No dnes som sa nastval a vdaka tebe som do toho hladel tak dlho, kym som si ten velky ramcek, v ktorom je napisane FONT nevsimol :)

A to sa snazim o to, aby som bol uspesnym traderom, kde si treba vsimnut absolutne vsetko, aj nevinnu, krpatu usecku z pred par dni, alebo aj tyzdnov....: )

Este raz dik, lebo nebyt teba, tak sa na to asi vypr......

Nech sa ti dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...