Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

Ahoj Mahrlo,

Ved to, ze tebe som "kritizoval" platformu a sam som ju nemal dokonalu ;) Cenim si uz len to, ze by si bol vobec ochotny (tu) No uvidime co nam tento tyzden prinesie, ale staci ak budu zisky prevysovat straty, ja nie som narocny ;) Inac preco si sa rozhodol pre Sieru, nelaka ta NT a hlavne teraz ked bude nova "dokonala" verzia? Ak odpovies, tak do prislusneho vlakna, aby nas tu nahodou niekto nezvozil ;)

Aj ja prajem nam vsetkym vela uspechov v novom tyzdni (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Čaute priatelia ES-ka, tak aj dnes bol nejaký obchod. Na začiatku dňa sa to pekne rozbehlo, aj keď som bol doma tak som neobchodoval, v pláne mám zatiaľ len večerné hodiny. Prvý obchod som videl ako prerazenie CG, cena nabrala dobrý smer, ale zasekla sa a na spitočnej ceste ma vyhodila na BE. Druhý vstup do trendu som spravil na SF a hrane minulého CG a výstup na high rastovej úsečku z 30 min TF. Tento obchod mi spravil na noc dobrú náladu :). P.S. Obchody sú sim

11349

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte ESkaři, mám problém s příjmem dat do NT. Vykreslovalo mě to neúlplné grafy. Nakonec sem to všechno přeinstaloval a už to snad bude ok i když mě chybí několik hodin včerejšího premarketu, což je na h...o, protože se nemůžu spolehnout na na několika denní TL. Tak sem aspoň pozoroval a přikládám screen na tému RU. Dnes se na ně dalo spolehnout :) Tímto bych chtěl poděkovat Gladiátorovi, který nás tohle všechno učí a je už jen na nás, co si z toho každý vezmeme. Dík mahrlo, hiker já to CG mám taky jinak :) hlavní je aby nám to vynášelo

11382

Link to comment
Sdílet pomocí služby

casablancax:

Hezkej screen. (tu)

RU je něco, co zatím příliš nesleduju, právě i kvůli různým TF, mezi kterými přepínám a na každém TF se to vykreslí jinak.

Gladiator:

Zajimal by mě tvůj názor, na jakém TF tyto RU sledovat a dávat jim význam?
Stejně tak by mě zajímalo na jakém TF sledovat open úsečky. Tady jsme sice na trhu ES, ale tohle by mě zajímalo směrem k trhu NQ. Nebo je na to univerzální doporučení? Já si zatím OU zakresluju na 5 min. TF, ale obecně se jako open range vždycky doporučoval časovej rámec 15 min po otevření, tak nevím. Nemám to moc vysledované.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj hiker,

to CG sa mi zdá že máme zakreslené dosť podobne, skôr je rozdiel v zakreslení SF. Ja som ich zakresloval na začiatku mojej seansy a v tej debe sa v ich rámci cena držala, preto som spravil tie dva obchody. Pravdupovediac, keď sa cena posunula mimo nich, tak už som nemal takú istotu pre vstup lebo som nechcel vstupovať na CC, kde je pre mňa problém si nastaviť rozumný SL. A zaďalšie, snažím sa držať pravidla, 2xSL a v ten deň koniec s obchodovaním, takže tretí vstup už nepripadal do úvahy, inak toto pravidlo je pre mňa najtvrdší oriešok :), jediné šťastie je, že tento systém a TF ktoré používam, neprodukuje až toľko vstupov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...