Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

Stále se seznamuji s NJ. Vím jak zadat market,limit,stop příkaz.Vytvořil jsem si malou ATM strategii s TP 20 A SL 15,ale co nevím, je jak mám zadat SL, a TP k příkazu když dám jen market nebo limit nebo stop..jak to tam mám donastavit po otevření obchodu, když nejedu přes ATM?...a ted babo rad...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LUKY:

prave tlacitko mysi na grafu a vybrat vhodny prikaz.
Pro pripad Buy, kliknout nad vstup a vybrat Sell Limit a tim se zada PT a pro SL kliknout pod vstup a vybrat Sell Stop.
Ale nejlepsi je vstupovat rovnou s nejakou ATM, kde mam SL a PT rovnou se vstupem.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak že, když mám vybranou svoji ATM strategii,tak je to bez ohledu na typ příkazu...to je dobrý.
Asi mě mátlo,že jsem tam nevidel zobrazený SL,TP...u marketu to vidím,a mužu s tím na grafu hýbat,ale u limit,stop...vydím jen jednu linku, a to cenu za kterou jsem vstoupil,ale nevidím,SL,TP...tak proto jsem se ptal.

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to je divné, pokud máš v menu vybranou ATM strategii, musí se ti po otevření obchodu vše na grafu objevit ať už dáš market, Buy-sell ask/bid nebo kontextovým menu (pravé myšítko v grafu). SL a PT se po vstupu do obchodu nezobrazí pokud máš v menu ATM strategy NONE nebo CUSTOM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

u limitu se ti zobrazi PT a SL az ti trh vezme limit prikaz. Pokud tam zatim limit jenom ceka, tak je tam sam, bez SL a PT.
Az ti trh vezme prikaz, tak ti to ukaze, kde jsi vstoupil a i ten PT a SL.
To by asi mohla byt pricina, proc vidis jenom jednu caru.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V jaké podobě je ten skript? Je to jen soubor.cs, nebo je to jako soubor.zip a jsou v tom ještě nějaké další soubory kromě toho soubor.cs?
Pokud je to zip, tak přes File -> Utilities ->Import Ninja Script.
Pokud je to jen cs, tak nepjprve jej nakopírovat do uživatelské složky dokumentů, kde je adresář: Ninja Trader 6.5\Bin\Custom\Indicator
A následně v menu spustit Tools -> Edit ninja script->Indicator, vybrat ten "svůj" a po otevření okna s kódem dát F5 (Build script).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Prosím o radu, chci si propojit NT s daty od Interactive Brokers. Ale v Account Connection Set Up - External data feed mám možnost navolit jenom tyto možnosti : Barchart.com Esignal Gain IQfeed Open Tick Yahoo Zen-fire a nikde Interactive Brokers jak v podrobném tutorialu k instalaci ( viz screen). Nevíte jak tam Interactive Brokers dostat. Používám bezplatný Ninja Trader. Děkuji za odpověDd Petr

10727

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám prosbu. Nainstaloval jsem si NT a poté se chtěl zaregistrovat na OpenTick, abych z něho mohl stahovat data. Zdá se ale, že OT již neexistuje.
Nevíte někdo, jestli je tomu opravdu tak? Popřípadě na jaká jiná data bych se pro backtesting mohl napojit (nejlépe bezplatně)?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...