Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj tradeři,

je mi jasné, že když vydíte příspěvek ode mě, tak se asi uchytáváte nad tím co ten Jirka zase řeší.

Chci vás požádat o radu - když si chci zaplatit licenci na NT, tak to musím udělat přes jejich stránky? Nějak nemohu najít konkrétní místo na www.ninjatrader.com kde to provést.

Bude tak hodní a poradíte mi? :) :) :)

Děkuji

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj tradeři,

jak to tak vypadá, jsem fakt asi maximálně natvrdlej. :(

Včera mi yax poradil a za to mu moc děkuji, kde najdu v NT zaplacení licence. To je v pohodě a jak jsem tady četl ve vlákně, otázkou je jestli z kraje volit variantu 60$/m. což je 180$/čtvrletí a nebo doživotní licenci 999$.

- co jste volili vy? Je jasné, že každý z nás si přeje uspět, proto plánujeme, že to budeme dělat asi déle než tři měsíce, ale přesto, co si o tom myslíte? Třeba se ukáže ještě lepší platforma a atd.

- nemám zřízený PayPal, platili jste to někdo přímo z účtu?S platbami do zahraničí nemám do teď žádné zkušenosti, tak bych moc rád uvítal radu vás zkušenějších.

Asi se ptám na blbosti, ale nerad bych se dopustil nějaké chyby.

Díky za forum a díky ochotné kolegy, kteří rádi poradí. (tu) :)

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: s těmi poplatky máš pravdu. Chtěl jsem také fundovat účet do USA, ale když jsem zjistil, že za převod tam dám 1500,-Kč a převod zpět (pokud bude co) cca 30-40USD(info od Mirus), rychle jsem zvolil účet v UK v eurech. Převod tam 220,-Kč, zpět 100,-Kč. Takže dost podstatný rozdíl. Účet mám u Čes.spoř., ale ty podmínky převodů do zahraničí jsou dost podobné u většiny bank - viz gif.

6777

6778

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Atlas:

Základná otázka je, prečo chcete platiť licenciu NJ? Ak robíte backtest alebo paper je to zbytočné, nakoľko demo je úplne postačujúce (ZenFire, Mirus, AMP - máte zadarmo aj real-time dáta). Ak idete do live - tu by som si zistil aké licenčné podmienky poskytuje Váš broker, je dosť možné, že ak máte fundovaný účet ako bonus dostanete NJ licenciu.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: doporučuji zřídit si paypal, je to velice jednoduché a praktické, potřebuješ pouze platební katru, kterou lze platit přes internet... informuj se ve své bance.... např. moje banka poskytuje elektonickou platební kartu pro platby na internetu, tj. taková virtuální pl. karta (máš pouze č. karty, expiraci a CVC/CVV kod) .... placení je velmi jednoduché, dle mého názoru výhodnější než bank. převod a hlavně on-line

.... ohledně licence se ztotožňuji s názorem, který tu už někdo psal.... až si vyděláš na dož. licenci tak si ji klidně kup ;) já osobně nevidím jediný důvod proč jim do začátku posílat víc než 60 babek (samozřejmě každej další měsíc) ... ale pokud bys to dělal klasickým převodem tak to bude značně nevýhodné....

ať se daří (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pavle,

děkuji za info.
Peníze na fundování účtu jsem odeslal teprve včera do RCG a teď řeším licenci na Ninju. Možná vám moje problémy připadají malicherné, ale chci to pořádně všechno pochopit a neudělat žádnou botu, která by byla zbytečně drahá.
Taky mám problém s angličtinou.

Chtěl jsem zaplatit licenci 180$ za NT a mám účet u GE money. Tak jsem volal na klientskou linku co a jak a bylo mi řečeno, že pokud nemám zřízenou internetovou platební kartu mám smůlu. Takže pokud chci platit přes internet musím si zřídit ještě k té své kartě další a to tu internetovou......... čekací doba u GE je 14 dní! a pak si mohu prý zřídit PayPal. Tady to mě štve, samé papírování, dělání nesmyslných věcí a plýtvání časem.

CHCI SE VÁS ZEPTAT:
- nabídnul vám váš broker u MF to co píše Pavel alias ticker - nějaký bonus navíc po nafundování účtu?
Mám za to, že mohu live obchodovat na ninjovi + zen-fire zdarma. Pokud se pletu, tak mě prosím opravte.

- jaké jsou omezení při live obchodu na ninjovi + zen-fire u neplacené verze? Někde ve vlákně to tu bylo. Tuším, že není ATM.

- jaké máte zkušenosti při live obchodování s neplacenou verzí.

Předem díky za radu.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj migus,

díky....... mockrát díky....... (tu)

jasně, zkusím to asi nejspíš ze začátku s tou neplacenou verzí, pokud to jde. Přesto bych se rád dočetl jak se tahle na živo s tím maká na této ořízlé verzi.
Ještě otázka, ale možná to tu už zaznělo je u té neplacené verze stop-loss? Asi bych si měl pořádně pročíst předchozí příspěvky, sorry. :)

Ještě jednou díky

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas

stoploss je prikaz ako kazdy iny, ak mas v trhu exekuovany Buy prikaz, tak proste vystavis opacny Stop sell prikaz kam chces, a tim si vlastne urobis stoplos.

jediny rozdiel medzi ATM strategiou a bez ATM strategie je ten ze v prvom pripade dokazes do trhu jednym klikom dat oba prikazi naraz. bez nej musis najrv jeden a potom druhy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Atlas:

Základná obchodná politika NJ spočíva v tom, že zadarmo plne umožňujú demo obchodovanie, ale live obchodovať na demo NJ nie je možné - je potrebný iný licenčný kľúč a za to sa vlastne u NJ platí. Nemám live účet u Mirusu - čiže nemôžem poskytovať rady v tomto smere, rozhodne by som im poslal dotaz či na live obchodovanie neposielajú licenciu automaticky.

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ticker

toto je mail od AJja. Politika ninji je taka, ze trejdovat cez nu mozu vsetci ale kto chce vyuzivat ATM strategie,+ nejake ine vylepsenia ty si musia priplatit


If you do not use the ATM Strategies then you can start without the full version of NinjaTrader. Once the funds arrive I will send you instructions for setting up NinjaTrader to trade live including a license key for the limited feature version of NT. This version will allow you to place orders via the chart.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky klucí,

super, takže jak teď napsal Airmike, lze live obchodovat na neplacené verzi až samozřejmě nafundování účtu s tím, že například Aj pošle instrukce jak přepnout NT z demo na live.

Snažím se to shrnout, tak se na mě nezlobte, že to tady opakuji. :)

Ještě k tomu překladu............ lze zadávat příkazy přímo z grafu u neplacené verze? Nerad pracuji v DOMu a z toho překladu jsem to nepochopil.

A jak psal Airmike:

SL je možno vyřešit přes Sell stop (to mě vůbec nenapadlo :) )
Takže pro obchodování je to naprosto dostačující. Alespoň v mém případě. Mám sice nastaveno atemko při replay, ale nějak raději používám raději pouze buy market + sell market + mentální SL, ale v případě naživo je lepší mít SL uložené raději na serveru v MF.


Díky (tu)

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím obchodníci,
po fundování účtu mi od Mirusu přišlo toto:

Your funds have arrived and your account is ready for trading. If you don't already have the latest version of NinjaTrader, you must uninstall the version you have and use this link to get the most current version:
www.ninjatrader.com/web/download_download.htm

Here is login information to set up your live connection in NinjaTrader:
Username: xxx
Password: xxx

You will also need a live NinjaTrader license to acces your account. I have provided the license key for a free version of NinjaTrader that is available to Mirus clients. It is a limited feature version. If you require the full version of the software, with the ATM Strategies, you will need to subscribe with NinjaTrader through their website. Go to www.ninjatrader.com and click on Purchase. If you need help getting setup or if you have any questions, please give me a call.
License Key: xxx

Takže licenci dávají, ale je omezená tak, jak to píší na stránkách Ninji.

Taky jsem přemýšlel jestli volit variantu 60$/m, nebo lifetime za 995$.
Rozhodl jsem se pro lifetime z několika důvodů.
Myslím si, že varianta na určitou dobu by mě sváděla k tomu, abych obchodoval co nejvíc. Když se nebude dařit a budu chtít 2-3 týdny papertradovat - ukusuje mi to zaplacený čas, kterého nemám moc (dvě malé děti). Taky si velice nerad cokoli pořizuji na splátky. A v neposlední řadě pořízení plné verze pokryla moje čtvrtletní odměna a tím nezatížím rodinný rozpočet.
Takže těch faktorů je víc a zase opět dokola opakované "záleží na každém" a jeho možnostech.
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...