Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dvanacternik:

nemyslel jsem nejake poplatky navic, mel jsem na mysli rozdil v komisich $4,40/RT v pripade exekuce skrze Static DOM oproti $4,20/RT pri exekuci z grafu (mysleno v 1. "levelu" 0-500 RT pro trh ES.... v nabidce maji i jine sazby ale vzdy je rozdil mezi exekuci skrze Static DOM nebo Charttr.)

AJ mi odpovedel: If you place your orders via the Static SuperDOM, which is preferred, then
you receive the rates that are equivalent to $4.40 RT for ES. If you will
be running an automated system or trading via the ChartTrader feature, we
can set your NinjaTrader up so that the Static SuperDOM is disabled and then
you can get the lower rates.

tz.(jestli to chapu spravne) ze jsou schopni mi vyradit/zablokovat static DOM a tim padem bych jel na nizsi komise..... coz bych uvital jelikoz DOM stejne nepouzivam

....... zkratka jsem chtel pouze vedet zda uz nekdo s nimi toto resil, pripadne jak to funguje s tim nastavenim NJtraderu

at se dari
migus



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak tu stranku o komisich na Mirusu jsem ani nevidel, mel jsem jen informace od AJ, ale je to odpovidajici. Kazdopadne ja zatim pocitam do statistik na eurexu s cenou 2,8 euro RT, spravne komise jsou plus minus tato cena(vliv tam ma samozrejme i kurz dolaru). Nemam to jak zjistit presne, protoze se komise uctuji jednou na mesic a ja obchoduji zatim 3 tydny. Co se vysledku obchodu tyka, tak je zatim kratka doba na nejake konstatovani, ale asi jako kazdy jsem do toho sel s mnoha naivnimi predstavami a po uspesnem papertradingu, ovsem stret s realitou byl trosku rekneme sokujici a ceka me jsete dlouha cesta, ale hlavni je se nevzdat a vydrzet a ono uz se to nejak podda. To preji vsem!!

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z.L.:

obchoduji vyhradne FDAX. Musim se priznat, ze jsem nikdy poradne nebacktestoval. Ze je muj system v zasade funkci jsem si overil, jen jsem se ho potreboval naucit poradne exekuovat a ziskat potrebny cit pro trhy. Ten se lze naucit jen pozorovanim a zkousenim obchodu na zivych datech. Tudiz jsem se venoval jen papertradingu. Vic jak pul roku, kazdy den. Celou dobu jen s Ninjou a Zen-fire. Co se tyka toho 16.9., jak zminujes, tak to bylo asi to, ze 10.9.08 spustil zen-fire novy datafeed z Eurexu, ktery resil predchozi problemy s volume. Ted uz by mela byt data v poradku.
Ohledne FESX, taky ho obcas sleduji, ale je o mnoho linejsi nez FDAX a tudiz nabizi i mene signalu. U FDAXu se snazim cekat na ty spravne situace a muzu si hodne vybirat co vzit a co ne a kdyz neco propasnu, nebo naopak zkazim, tak je vzdycky, temer kazdy den, dost moznosti to napravit. Zkratka lip sedi moji povaze. To je asi individualni. Taky potrebuje vetsi ucet. Muj prumerny SL je 1,5% uctu, coz je myslim snad rozumne.
At se dari!

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem se teď u Mirusu registroval k Demu. Dostaneš licenční číslo k Ninja Traderu a návod k připojení na Zen-Fire datafeed. Získáš tím přístup k živým datům i historickým datům. Já jsem zatím zkoušel jenom 60 dní zpět u ES a všechno funguje bez problémů.

Další variantou pokud se nechceš registrovat u Mirusu je možnost se zaregistrovat přímo u Zen-Fire, tak jak je to popsané tady: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-zenfire.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kamarádi,

prosím o pomoc, nějak se to na mě navalilo. Dnes mi operovali stoličku a dělali mi novou.... auuu! To nepřeji nikomu.

V pátek jsem dostal potvrzení účtu od Aje z MF. To je fajn, ale co dál........

1.Dostal jsem od Aje Account name a Accont number, kam se s těmito hesly mohu přihlásit?

2.Dostal jsem také mail od RCG kde bylo "your password is xxxxxxx" a kam se s tímto heslem mohu přihlásit. Dal jsem tam www.rcgdirect.com -->Technology --> Daily info --> chtěl jsem se zkusmo přihlásit přes "To access RCG Passport, please click here" a skočila mi tam stránka www.rcginquiry.com/ kde je k vyplnění "User name" a "Password". Tady jsem trošku zazmatkoval a dal jsem tam heslo co jsem dostal, ale hodilo mi to chybu. Nejspíš jsem to pomotal. Jak je to správně?

3. Kam pošlu penize? V mailu od Aje jsou instrukce k fundování účtu. Je tam "Harris Trust & Savings Bank a atd." Zvláštní je, že Account number je odlišné od Account #: 123-1234.

Jak jste to vyřešili vy???

Předem díky

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Account name a Account number, které Ti poslali z MF jsou jméno a číslo účtu, pod kterým budou tvé prostředky u RCG vedeny.

U fundování účtu se musíš rozhodnout sám v jaké měně je chceš na svém účtu mít. Zaslané bankovní spojení je pro fundování v USD. Já jsem to posílal v EUR na pobočku RCG v UK. Přímo z MF ti zřejmě poslali udáje bez SWIFTU, ale úplné údaje jsou buď na stránkách MF nebo RCG. Přikládám kopie, ale raději si to ověř. Pokud jde o převod do UK, tak důležitý je IBAN, což je číslo bankovního účtu a SWIFT. Po konzultaci s mojí bankou jsem číslo a název svého účtu napsal do zprávy pro příjemce, protože na to nebyly ve formuláři kolonky.

Pokud se chceš podívat na Daily info, tak jdeš na stránky RCG, vjedeš do příhlášení podle pokynů a tam potom použiješ jako jméno Account number, které Ti přišlo z MF a to heslo, které Ti poslali z RCG. Je to vlastně heslo, které sis vytvořil před tím, než si začal vyplňovat online dotazník od RCG.

U.S. DOLLARS CUSTOMER SEG. FUNDS
HARRIS TRUST & SAVINGS BANK
CHICAGO, IL U.S.A.
SWIFT ADDRESS: HATRUS44 (MT103)
ABA# 0710-0028-8
FAO:ROSENTHAL COLLINS GROUP CUST. SEG. FUNDS
ACCT# 396-446-7
FAO:(CUSTOMER NAME)(CUSTOMER RCG ACCT#)

Euro Customer Segregated Funds (Europe)
Bank of America
London, England, U.K.
Swift Address: BOFAGB22 (MT202) (MT100)
FAO:Rosenthal Collins Group LLC
Acct # 600832571110
FFC:(Customer Name) (Customer RCG Ac No.)

IBAN# GB49BOFA16505032571110

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomdity jsi poklad!

udělal jsem to jak jsi psal............ (tu)

Děkuji, moc jsi mi pomohl.

J.

ještě mám dotaz:

- účet budu fundovat v $ a jak jsem to zkopíroval z RCG stránek

www.rcgdirect.com/OpenAC.aspx?sender=4

If you are wiring U.S. dollars, the instructions are:
Harris Trust & Savings Bank
Chicago, Illinois USA
SWIFT ADDRESS: HATRUS44 (MT103)
ABA# 0710-0028-8

FAO:Rosenthal Collins Group

396-446-7
Customer Segregated Funds
FAO: (Your name and your RCG account number)

je tam poznámka:

"Please do NOT mail your check directly to RCG's account at Harris Bank." Přeložil bych to asi takto: "Neposílejte prosím šek (peníze z mého účtu) přímo na účet RCG v Harris Bank". Je ta výše uvedená adresa tedy správná? Mám v tom zmatek a nechci prašule poslat někam špatně.

Ještě jednou díky.

J.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...