Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Atlas:

Ty budeš převádět peníze bezhotovostním převodem, takže převody šekem jdou mimo tebe. Za převod mimo eurozónu nikdy do předu nevíš kolik přesně zaplatíš, protože cestou si berou poplatky sprostředkující banky, ale podle toho, co jsem tady četl, tak to vychází kolem 1500 kč za celý převod. Mě to jako europlatba vyšlo na 220 kč se vším všudy. Taky u amerických bank neznají převod typu OUR, i když to zatrhneš, takže ti na učet příjde částka ponížená o ty poplatky. Opět to jsou zkušenosti zde ve vlakně přečtené.

Pro převod je pro tebe důležitý SWIFT. Číslo (MT103) je pro tebe nedůležité. Ptal jsem se na to na infolince mojí banky. Potom číslo účtu u RCG v US je pro mně 396-446-7, tady si ale nejsem jistý, jak se to zadává v internet bankingu, protože ja tam dávál IBAN. Pro euro tam je taky číslo účtu Acct # 600832571110, ale tohle jsem vůbec nepoužil. Co znamená ABA# 0710-0028-8, taky nevím. Buď je potřeba dotazovat RCG nebo se poptat ve své bance. A nakonec, aby bylo jasné, kam mají ty peníze v té bance uložit, tak jsem do zprávy pro příjemnce zapsal Rosenthal Collins Group a (Your name and your RCG account number), kde jsem napsal název a číslo účtu, který mi přišel z MF. Takto jsem to opět provedl po konzultaci s bankou, kde mi bylo zděleno, že příjemce tyto informace uvidí. Musel jsem to tak udělat, protože jsem to posílal přes internet banking a tam takové kolonky nejsou.

Přesto ale radím nespoléhat se pouze na mé rady a všechno si osobně ověřit u daných institucí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMKomodity, ještě jednou děkuji za vyčerpávající vysvětlení. (tu)

Máš to u mě........... :)

Já mám účet GE Money a musím prý, po dotazování na infolince mojí banky, jít kvůli převodu do USA fyzicky na přepážku. To je blbé. Jsem zvyklí pracovat taky s internet-bankingem.

Zítra zajedu do banky a zkusím to odeslat.

Vím, že je to předčasná otázka. Chci vás zeptat, jestli máte zkušenosti s posíláním plateb (těžce vydřených profitů) zpět do Čech? To se taky dělá z účtu v RCG?

Joj........ teď mi vypadnul Zen-Fire, taky vám to vypadlo?

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, Aj mi k tomuto problému se signálem ZF poslal toto:

"There is an issue with the Ninja license servers. It is an intermittent problem that is only affecting some clients. Once you get connected everything should be fine. Getting connected is the issue. They are working on it now. For the time being all you can do is continue to try to log on. Again, the problem is intermittent. If you keep trying you should get on."

Sám z toho nejsem moc chyrej.

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...