Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj Láďo,

jsem moc rád, že mi pomáháš a radíš a nejen ty i spousty jiných kolegů zde ve foru. Vážím si toho a určitě to ocení i spousty hledajících začínajících traderů jako jsem já. (tu)

Dnes, když jsem jen tak zběžně pročítal toto vlákno, mám taky ze sebe pocit, že nevím co chci. Bohužel jsem se měl o licenci NJ zajímat už dřív. :(

Finančníka si čtu od černa loňského roku. Od srpna 2008 backtestuju v NJ trhy TF (ER2) a ES. Od září jsem k tomu přidal papertrading + jedu i data přes replay z ninji. Protože jsem osvč měl jsem možnost si přehodnotit priority "učím" se trejdovat v průměru 6-12 denně. Nevím jestli to je hodně nebo málo. Podařilo se mi poskládat a sladit poměrně bytelný a profitabilní systém založený na několika indikátorech. V posledních 14 dnech jsem systém definitivně ustálil a začal jsem si pohrávat s myšlenkou, že bych to mohl zkusit na vostro. Jak jsem si tu už několikrát postesknul, angličtina není moje silná stránka, ale i přes tento "handicap" bojuji dál, protože věřím tomu co dělám.

Takže důvod proč se tak často ptám je problém s překladem a občas si přeloženým textem nejsem až tak jistý. :)

Díky tobě i ostatním

Jirka






Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všichni,

- nemáte informace z Mirusu, jestli třeba trh "ES", který se dá obchodovat i mimo americké obchodní hodiny, jaký margin mimo tyto obchodní hodiny (15:30 - 22:15)?
Na vlákně věnované esku jsem dostal info, že to někteří brokeři umí za intradenní poplatek.

Pokud by jste nevědeli, zkusím to nějak přeložit a poslat na Aje.

Každopádně předem díky

Jirka


Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny,

jestli tomu dobre rozumim, tak rizikem se stava v pripade padu systemu (elktriky, pripojeni apod.) jeden z umistenych prikazu PT nebo SL (za predpokladu ze vstupuji s predem definovanym SL a PT) ..... podle toho ktery se vyplni drive - tak druhy zustava v pripade vypadku "viset" na burze (... a ceka na vyplneni) ???

pokud bych vstupoval do trhu pouze se SL a vystup resil posunem SL (at uz manualne nebo triggerem) tak bych toto riziko eliminoval?

predem diky za pripadne komenty


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...