Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Lucinek: To je prave problem s OCO prikazy. Ty jsou bohuzel simulovane jen u tebe na PC. Nikdo jiny nevi, ze jsou svazane dohromady, takze se klidne pri vypadku muze stat, ze s ti vyplni SL, ale potom ti stale visi dalsi prikaz v trhu a to ten PT. To je prave problem.
Celkem te obdivuji, ze jsi to tak s chladnou hlavou ustal a nikam nevolal ;) Ja bych si asi ukousal vsechny nehty :)

tady je to primo na NT foru napsane, kde jsou ktere prikazy drzeny

www.ninjatrader-support2.com/vb/showthread.php?t=5349&highlight=orders+reside

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pěkný den,

v současnosti se chystám měnit svého brokera a uvažuji právě o kombinaci Mirus+Zen-fire+Ninja. S Ninjou nějaké zkušenosti mám, ale nikdy jsem si do ní nepořizoval data. Proto by mě zajímalo kolik stojí data od Zen-firu, na jejich stránkách jsem totiž žádnou takovou informaci nenašel.

Díky, MerQury

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj kamarádi,

chci se vás zeptat jaké používáte internetové připojení pro intradenní obchodování. Co vám vyhovuje a co z zvlastní zkušeností doporučujete či naopak zatracujete.

Bojím se skluzů, obchoduji ES. Teď momentálně mám modem CDMA, ale uvažuji o ADSL na 8Mb.

Poraďte mi prosím, budu rád za každou radu. :)

Předem díky

J.

PS:už jsem se ptal na vláknu "intradenní obchodováni" a nic jsem nenašel. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcem sa len opytat, na simulovanom ucte nemam ziadne komisie, hoci sa linkujem s Mirusu. viem ze sa to da niekde nastavit, ale nedari sa mi to. na SIM by ma to netrapilo, ale uz mam aj live ucet a chcem sa opytat ci mi do denniku bude pri live automaticky zaratavat commision, alebo si ich budem musiet nastavovat rucne?

dik za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas: CDMA co si tak pamatuju má pingy při nejlepším do páteře NIXu kolem 300ms. To je docela ubohá odezva a oproti těm co mají např. ADSLko s odezvou 15ms jsi vcelku v nevýhodě. Řekl bych že ADSL je dostatečný a nic lepšího už jen tak nenajdeš. Tušim že UPC mělo ještě lepší odezvy ale v tom už zase takovej rozdíl nebude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

komise se ti do statistik v Ninjovi nezapocitavaji. V zalozce Account ovsem vidis jednak aktualni velikost sveho uctu, ktera je streamovana z tveho fyzickeho uctu po kazdem obchode a take polozka Realized PnL je vcetne komisi. Pokud chces mit statistiky v Ninjovi i s komisemi (tj. v zalozce Account Performance) musis si zjistit kolik jsou komise pro trh ktery obchodujes a to pak nastavit v Tools-Options - zalozka Commission - konkretne pak do radku Future - Zen-Fire. Pak samozrejme musi byt jeste nastaveno v Tools - Options - zalozka General zaskrnuta polozka Apply Commissions to PnL Calculations.
Snad to je srozumitelne!

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chci zacit s komoditama u Mirus Futures, zatim pouze sbiram informace, jsem uplny zacatecnik, aktivoval jsem jiz demo ucet a stahl Ninja Trader, ale bohuzel nemohu najit zadne grafy podle kterych bych se ridil, mam tam pouze v horni casti tabulku s moznosti nakupu...je to tim demem, jestli ne, mohl by mi nekdo poradit jak na to?
Mozna stupidni dotaz, ale predem dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je mozne v Ninja Traderu s daty od Zen-Firu otevrit denni grafy...pro pozicni obchodovani? Pouze mi funguji grafy v minutovych - 60 minutovych intervalech.
Poradte mi nekdo jestli existuji data pro Ninja Trader treba jine nez od Zen Firu, ktere budou zvladat daily chart, zda existuji nejake bezplatne, ci pouze zpoplatnene?

Diky moc,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...