Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hmmm to je zaujimave ako pisu kazdemu nieco ine. Mne napisali ze je to kvoli vypadku internet providera pre Zen-Firev v NY:

Hi XXXXXXX,

We are aware of a current issue with ZenFire caused by an ISP outage in New York.

We are in touch with ZenFire for info when the carrier is up again and I will contact you when I know more.

Thank you for your patience!


Sincerely,
Bertrand XXXXXX
NinjaTrader Customer Service

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

včera to kolem ztráty signálu od ZF nejspíš asi nějak zde ve foru zaniklo, ale chci zeptat všech co s tím mají zkušenost.

- Vím, že je to předčasná otázka. Jaké máte zkušenosti s posíláním plateb (těžce vydřených profitů) zpět do Čech? To se taky dělá z účtu v RCG?

Už někdo tento přesun do ČR uskutečnil?

Předem díky všem za možné info. Nerad bych aby to fungovalo pouze jednosměrně čr ---> usa. :) :) :)

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas a hirens:

Kdyz chcete vybrat, tak poslete brokerovi email, kde bude:
1. Kolik chcete vybrat
2. Cislo uctu, kam to ma zaslat

Jinak, kdyz mate nejake nejasnosti, tak kolikrat staci napsat brokerovi. Ja treba komunikuji s Micah Haid a ten mi na takove dotazy odpovida skoro hned.


Cybernetworm:
Mam clearing u RCG, ale data od Zen-Fire. Takze odpoved na tvou otazku je myslim ano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanslama díky, tak je to jasné......... (tu)

Měl jsem za to, že to jde ošéfovat z účtu v RCG bez toho abych do toho zatahoval další osobu. Stejně jak se kontrolují pohyby na účtu a atd. Je škoda, že musím psát brokerovi kolik a kam to má odeslat..........

Díky hanslama, a ty máš s tímto postupem dobré zkušenosti?

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:

Ja jsem to jeste nezkousel :) Byl to jeden z mnoha mych dotazu, kteryma jsem zasypal brokera. :) Ale nevidim proc by to nefungovalo. Ja jsem psal Micah je velmi vstricny.
Jinak RCG web portal je hodne "tupy". Je treba delany jen pro IE, kdyz jsem to otevrel ve Firefoxu, tak se nic moc nezobrazilo. V podstate slouzi jenom jako informativni stranka o tvem uctu. Ale nemuzes ho pouzivat jako "internetbanking", ze by sis mohl cokoliv ovladat, prevadet penize apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednou díky hanslama!

Stejně mi to příjde takový divný.

Takže to bude probíhat asi takhle, například:
-------------------------------------
Ahoj brokeře,

jak se máš? Potřebuji aby jsi mi poslal mých 10 000,- $ na účet XXXXXXXXXX/XXXX a atd. a prosím tě udělej to co nejdřív.

Děkuji

Jiri
---------------------------------------

:):):):)

Co myslíš, stačí mu to? Samozřejmě, je to psané s nadsázkou, tak mě neberte za slovo.

Předem díky

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar kamarádi,

jak tady psal hanslama, je to tak, potvrdil to i Aj.


Hello Jiri,

If you would like to request funds from your account you can send me an email. Include your name and account number, the amount you wish to have wired, and provide full wiring instructions for your bank account. I will then pass that information on to RCG's treasury department.

Regards,

Aj

snad v tom nebude bordel.......... čas ukáže.

Měl bych ještě na zkušené dotaz:
- 1. po převedení peněz do RCG vám to, že jim tam peníze přišli, potvrdili z MF?
- 2. s kým jste řešili Ninju a Zen-fire? Je to taky možné dohodnout přes Aje z MF a nebo musím jednotlivě řešit Platformu přes společnost NT a data přes společnost Zen-fire? Mám namysli zaplacení licence, alespoň ze začátku oněch 60$.

já vím, že se navotravuji.

Předem vám děkuji za radu.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...