Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Atlas:
tak poporade:
1. mel by ti prijit mail od RCG a myslim, ze i od Mirusu. Ale taky si to muzes kontrolovat tady www.rcginquiry.com/
predpokladam, ze login ti poslali. jenom pripominam, ze prohlizec je treba pouzit Internet Explorer.

2. Ninju resis na strankach Ninjy a pripadne veskery support kolem nej. To znamena zaplatit ho musis tam. Myslim, ze jedina moznost je otevrit si ucet u Paypalu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Atlas:

1. Mě nejdříve přišly z RCG podklady, jak se příhlasit přes web na Daily info. Za pár dnů mi přislo potvrzení, že peníze prišly na účet.

2. NT jsem objednával přes stránky pro Ninju. Je možnost platit přímo kartou, ale raději jsem se zaregistroval u PayPal a platil to přes ně, protože jsem nechtěl vpisovat přímo číslo kreditky. Celá operace byla velmi rychlá. Zaplatil jsem, za chvíli se na mém bankovním učtu zablokovaly peníze a hned obratem mi přišlo licenční číslo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vcera jsem resil, jak se zabezpecit proti padu Ninjy anebo proti selhani meho PC. Mel jsem v planu mit pustene PC i laptop. Na obou masinach by bezel Ninja. Ma hlavnim PC bych pouzil "full licence key", ktery si koupim a na laptopu bych pouzil "free licence key", ktery mi poslal Mirus. Jake ale bylo me zklamani, kdyz jsem zjistil, ze nelze byt ve stejny moment pripojeny na stejny ucet dvakrat. Psal jsem do Mirusu a odpoved byla, ze tak to proste je. Ze login k uctu je omezen jen na jedno pripojeni. Trochu me to rozladilo, protoze preci jenom, kdyz mi spadne aplikace nebo PC, tak bych porad mohl kontrolovat pozici na laptopu, ale takhle budu muset okamzite volat Mirus at vse zavre. Trochu mrzute :( Jak to resite vy ostatni ? Kamarad ma brokera PFG a ten pocet pripojeni k uctu neomezuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hansalama: tak zkus mít nastartovaný i noťas a v případě havárie pc, si jen změníš licenční číslo a pak se přihlásíš. Sice nevím jestli uvidíš aktuální držené pozice, ale aspoň můžeš rychle pokračovat dál. A pokud používáš SL a PT tak nějakou záchranu snad ani od brokera nebudeš potřebovat. chce to ale zkusit zjistit, nasimulovat to třebas na demo účtu. já bohužel nemám noťas doma k dispozici, tak to ani nezjistím. Jestli můžeš tak to zkus... možná se zachovají otevřené pozice na tom účtu, tak se to pak v tom noťasu načte taky... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanslama: No selským rozumem bych řekl, že pokud ti spadne PC, tak je jen otázkou několika okamžiků se ihned nalogovat skrz laptop, za předpokladu že pád aplikace znamená automaticky odhlášení, takže se ten proces zdrží jen o několik okamžiků..
Osobně tohle by mě až tolik nepálilo, může selhat připojení, vypadnout elektřina, vypadne server apod. samozřejmě jsou možnosti jak tohle ošetřit (záložní připojení, UPS), jsou to věci co se občas stanou, i proto musí být někde v trhu stoploss, proto musí být v telefonu číslo na emergency, zase dát všechno do původního stavu také nezabere moc času, pokud člověk neskalpuje bez SL s velkým počtem kontraktů, tak si myslím že tohle není moc velký problém.
Tyto nepříjemnosti nejsou ale na dením pořádku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens> o licencni cislo vubec nejde, mel bych dve.

zup87> no nalogovani u Ninjy mi trva v prumeru 8 vterin. Pokud bych nechtel zobrazit graf ale jen v DOMu zavrel pozici, slo by to. Otazka jestli to takhle vubec zkouset, protoze treba jak jsme nekteri byli svedky predevcirem, tak nalogovani na Zen-fire semtam nefungovalo. Takze je mozna opravdu lepsi hned volat, jak se neco stane ani se nepokouset lognout na jinem PC. Nicmene jak pises, tyto nepříjemnosti nejsou ale na dením pořádku.
Ja se jen chtel o tuhle informaci podelit a zeptat se ostatnich, celkem me to zaskocilo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes sa mi stalo toto (na Sime):

skusal som "simulovat vypadok" na PC, aby som zistil ako je to so stoplossom. Vstupil som do pozicie na FESX so zadanym SL6/PT10. Vypol som NJ. Po asi cca 20 min som sa znova prihlasil. Na moje prekvapenie sa neaktivoval SL nastaveny od vstupu na 6tickov, ktory sa mal, ak su SL drzane na serveroch MF??? Az po zapnuti NJ ma exekuovalo na strate 11tickov !!! Tak ako je to? Skusal nieto nieco podobne? Na live?


Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak na sim bych to chápal, protože zde neobchoduješ přímo na burze, ale hraješ si na písečku a zde bych i předpokládal že veškeré příkazy budou začínat i končit ve tvém PC, takže ninja si je pamatuje, ale že by se děl nějaký transfer na servery mirusu, to mě připadne opravdu velice nepravděpodobné, zbytečně by se tím zatěžoval systém.
Jak jsem se dorozumíval s AJ, tak stopy jsou drženy na burze a když to burza neumožňuje, tak na jejich serverech.
Vyvozovat nějaké katastrofické závěry jen na základě demoúčtu takhle nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stalo se mi to nedávno - výpadek internetu při otevřené pozici. Byl jsem nervózní jak stará panna, ale nikam jsem nevolal a čekal, jestli to zase naskočí. Naskočilo po pár nekonečně dlouhých minutách, , mezitím už byl doma první PT a cena mířila s druhým kontraktem ke druhému PT. V podstatě mi o nic nešlo - buď by to byl 2x SL nebo 1xSL a 1xPT nebo 2xPT s tím, že ten druhý byl dosažitelný jen obtížně, protože byl dost daleko ... jedu 2. kontrakt na TSL, takže mám PT2 dostatečně vzdálen od aktuální ceny.
Co ale nevím je to, jestli se to chová korektně jako OCO příkazy ... dostalo by mne, kdyby to např. vzalo PT1 ale nezrušilo už SL1. Pak by se mohlo stát, že by to vzalo PT1, pak oba SL a já pak pokračovalo v původním směru a já bych byl najednou nechtěně v opačné pozici :-( Bohužel jsem to nekontroloval, kdy se zrušil ten SL1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...