Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra:

ano tvoj login do ZF je aj tvoj login do "mirusu". Je to vzajomne prepojene.

Ad clearing:

ak by mala burza spravovat 10 tisice brokerov ktory by chceli obchodovat na burze tak by sa z toho asi zblaznili, preto existuju clearingy (teda okrem ineho aj). Clearingovka je clenom burzy a tych clenov je len niekolko, takto si burza zabezpeci ze limituje pocet svojich partnerov na nutne minimum a vsetky vztahy zabezpecuje clearing vs broker a broker vs trader. Burza nema technicku a personalnu vybavu supportovat miliony traderov a brokerov. Mimochodom RCG clearingovka je hodne stara clearingovka nemyslim ze sa mas coho bat. Okrem teda toho ze maju bank account v bank of America :) z coho mam malu obavu ja.

Mimochodom ak by si mal brokera Goldman Sachs tak by si tympadom nepotreboval ziadnu clearingovku kedze GS je aj clearingovka/clen na mnohych burzach a poznal by si teda iba jedno meno spolocnosti s ktorou obchodujes. Mirus je maly bezvyznamny broker ktory musi vyuzivat sluzby clearingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem úspěšně prošel vyplněním online formuláře, úřet je schválený a připravený na fundování.
Mám účet u poštovní spořitelny a tak jsem zvědavý, zda naláduju správná čísla do správných kolonek - řešil jste to někdo?
A může mi někdo sdělit souhrnně výhody/nevýhody účtu v USD oproti EUR (jak je nabízená možnost od MF)? Hlavně nerozumím tomus systému přepočtu na USD.
Dík

SUP

Jo a kdyby byl zájem, tak jsem nasnímal při vyplnění všechny formuláře s hodnotami, co jsem tam zadal, takbych to sem mohl dát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all
z vlastni zkusenosti davam vsem na zvazeni posilat do USA penize nebankovni cestou treba pres WWW.reol.cz
ktere jsem vyuzil ja a stalo to 600kc a bylo to tam za 3dny a pro zpetne inkaso to tu bylo za 24 hod. U banky me to trvalo 7 dni a stalo 1 200
jen na uvahu pro vsechny, at se dari a taky vam pri konverzi meny davaji skoro stred a to je o mnoho lepsi nez banka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...