Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Nikdo neodpovedel, skoda. Pridavam jednu informaci, ktera mozna neni z tohoto vlakna uplne jasna. V Londyne si muzete fundovat ucet jak v eurech tak v dolarech..
Poslani penez z USA do Cech stoji 40$, z Anglie je to alespon u Ceske sporitelny 1% (min 100 Kč, max 900 Kč) z castky v pripade dolaru a v pripade eur 100 Kč po splneni nekolika podminek. Pekny zbytek dne!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

petr40: Ozvou se sami, i z RCG i z Mirusu. Buď ještě před otevřením účtu, protože budou třeba chtít ještě něco zaslat (po mně chtěli ještě ofocený SIPO) nebo už nic chtít nebudou, účet ti rovnou otevřou a napíšou ti, že je "připraven k fundování". Na svůj účet se pak můžeš přihlásit na adrese www.rcginquiry.com pomocí username a password, který ti dojde poštou. Až převedeš na účet peníze, ozvou se ti z Mirusu, že je tvůj účet připravený k obchodování a pošlou ti pro NinjaTrader licenční číslo pro živé obchodování. A už jedeš... ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak penizky odeslany ,byl to ale des a hruza ,prisel jsem do pobocky KB s udaji k prevodu a svete div se urednice na to koukali jak z praku,10 info faxu na centralu do Prahy nez se nam do tak nejak podarilo nacpat do formulare ,doufam ze jsem to neposlal na nejakej offshore ucet na Kajmany,jak vidno tak ty banky na tom jsou stejne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pepe2000 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nemate niekto nahodou prblem s pripojenim na Data
> Feed od Mirusu z NinjaTrader? Mam zatial demo ucet
> ale nejako to blbne a nejde pripojit...

Pokud máte DEMO účet, tak Mirus poslední dobou každý nový demo účet po 30ti dnech automaticky blokne ...
Ještě začátkem tohoto roku fungovaly demo účty nepřetržitě ... Mirus zřejmě změnil politiku demo účtů ...

Dalších 30dnů si zajistíte novou registrací - na NOVÝ email ... mají databázi již zaregistrovaných ...

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeden dotázek: Založím si účet u Mirusu -> přijde mi licenční klíč k Ninjovi, dále mi přijde login a heslo k ZenFire.
Ty údaje k ZenFire mám chápat jako zároveň login údaje k mému účtu ?, nemusím teda očekávat žádný další login k účtu (stejně nevím ka bych ho zadal) (jedu sim a demo).
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra: Ano. Jen s tím licenčním klíčem k NT - ten přijde pouze, pokud si budeš žádat u MF o tu bezplatnou live verzi NT bez ATM strategií, jinak ti žádný klíč k NT neposílají.
Kromě jména a hesla na Zen fire je pak ještě potřeba login do RCG passportu, pokud máš clearing přes RCG (předpokládám, že u Dormenu to bude podobné). Tam je jménem číslo účtu (bez pomlček) a heslo zadáváš při registraci. Tam získáš každý den, kdy jsi aktivní, svůj daily statement a měsíčně monthly statement. Je to dobré pro porovnání se svým deníkem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...