Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Vas.

Potreboval by som radu: Dnes som vyplnil na strankach Mirus Futures podklady pre zalozenie uctu u RCG. Okrem toho som im poslal podpisanu navratku len do RCG, ...kopiu OP + Inkasny platobny doklad z domacnosti do RCG aj Mirusu. Zatial sa mi nikto neozval, ani mailom.
Chcem si predplatit NinjaTrader program a k tomu Zenfire data. Ako mam teraz postupovat? Mam pockat na odozvu od Mirusu? Alebo mam do Mirusu napisat mail so ziadostou o prenajom NT a dat od Zf ? Riesi sa to vobec cez Mirus, alebo priamo na strankach NT a stranke Zenfire?


Dakujem za radu vopred!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže:
já jsem se bavil jen s Perry Sellisem z MF, který za mne vybavil vše ostatní, s RCG přímo jsem neměl potřebu vůbec komunikovat. Měli by se Ti ozvat ... pokud ne, bombarduj je a nebo zkontroluj spamovou schránku, mě z počátku (než jsem vychoval spamový filtr) padala jejich pošta tam.

Předplatit NT a předplatit data ze ZenFire.
Data ze Zenfire máš zadarmo, pokud máš založený live pčet u MF, tak ani nemusíš obchodovat a máš vlastně demo účet grátis na dobu, dokud si jej nezrušíš. Pokud vím, tak za neobchodování nic nestrhávají.

Předplatit NT je potřeba POUZE A JEDINĚ tehdy, pokud chceš už obchodovat live a chceš k tomu používat ATM strategie. Pokud chceš zatím jen papertradovat, nic nepředplácej, není to potřeba, na SIM účtu máš NT zadarmo včetně ATM.
Pro live ti pak MF může dát i zadarmovou live verzi NT, která ale nemá AMT. Jakékoli jiné formy předplatného na NT nebo zakoupení life time licence se řeší přímo s NT, Mirus do toho netahej, NT není jejich program ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem dnes chtěl poslat peníze na účeta a nějak jsem se zasekl, nevím, co a kam napsat. Můžete mi někdo poradit, co do které koolonky z emilu od Mirusu? Vůbec třeba nevím, co je jejich čílso účtu, jeslti ABA nebo Account... Dík. A přikládám obr, jak to vypadá na ibankingu.

9123

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sup:

platebni prikaz pro EUR v UK z RB:
www.financnik.cz/forum/read.php?4,99000,page=44


pro USD do Chicaga, ne sice RCG, ale format je stejny:
www.financnik.cz/forum/read.php?4,99000,page=33

a urcite je v tomto vlakno jeste par prikladu, staci hledat.
Pokud by se nedarilo, tak ti sem vecer muzu dat muj prikaz z RB.
Poplatky si nastav na OUR, at se penize na poplatky strhnou rovnou z tveho uctu a castka, kterou budes posilat dojde cela do US banky.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yax:

Láďo, děkuji mnohokrát, včera večer jsem ze zoufalství procházel všech 53 stránek diskuze a asi jsem to přehlédl. Tohle jsem přesně hledal.
Taky jsem včera napsal brokerovi, zda by mi s tím neporadil, tak uvidím.

Ještě jednou dík a snad už se mi to podaří.
Pokud ne, ozval bych se o pomoc.

Sup

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vsšechny v tomto vlákně a na Finančník cz. jste SUPER! Prosím vás o pomoc při převodu financí na účet u RCG do USA.Pročítal jsem si toto vlákno celé několikrat a je tu tolik informací,že som z toho volaaký zmetený:). Adresy jem asi nějak pořešil,ale ty čísla účtů to jsem se do toho zamotal :( Nevím co dát do čísla účtu příjemce jestli Account#3964467 z signature page od RCG a nebo Account number:123-12345 co mi poslal AJ z MF? Prosím ještě jednou pomooooc. To Sup Ty tvoje skr, o založení mi hodně pomohly,děkuji ti a myslím že pomůžou spoustě ostatním se v těch otázkách vyznat. Posílám můj skr. jak si myslím že by to mělo být,ale nevím kam dát ty č.účtů,z toho jsemfakt jelen:( Jinak všem přeji mnoho dobrých obchodů a pevné nervy. Martin.

9177

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle:

u mne je to jenom o prehlednosti. Obchoduji americke trhy, tak at mam vsecko v dolarech. V budoucnu planuji obchodovat FESX na Eurexu, tak to potom zaridim druhy ucet v EUR.

Jinak co se tyka financni stranky, tak EUR je urcite lepsi, ty poplatky jsou o dost nizsi. V rychlosti prevodu to bude stejne, do US to trvalo 2 dny a to asi po EU rychlejsi nebude.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem to nakonec vyplnil hodně podobně jak yax, ale zatím to sem nechci dávat, protože ještě nepřišlo potvrzení, že jsou peníze na účtu, tak abych případnou chybou nezmátl někoho jiného.
Takže zatím jsem v "očekávání" z banky peníze odešli v pátek, tak si myslím, že do dalšího pátku to bude u RCG a potvrzené.
Až to projde, určitě to sem také dám.

SUP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

rad by som sa opytal ci si uz dostal nejaku reakciu. Ja som tiez vyplnil online application a poslal potrebne dokumenty (RCG + Mirus Futures) 25.5. a zatial som nedostal nic. Trochu som z toho zarazeny, pretoze ked sa takto spravaju kym este nie som ich klient ako sa budu spravat ked tam budem mat peniaze. Pravdu povediac nemam to ani chut moc urgovat aj ked som tam pred chvilovu predsa len poslal mail.

Vedel by mi niekto poradit, ci ked nenafundujem ten ucet (teda ak mi ho otvoria a daju o tom vediet) tak zanikne sam alebo to mam nejako zrusit ja?

Za akukolvek radu vopred dakujem,

J.

Opius Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim Vas.
>
> Potreboval by som radu: Dnes som vyplnil na
> strankach Mirus Futures podklady pre zalozenie
> uctu u RCG. Okrem toho som im poslal podpisanu
> navratku len do RCG, ...kopiu OP + Inkasny
> platobny doklad z domacnosti do RCG aj Mirusu.
> Zatial sa mi nikto neozval, ani mailom.
> Chcem si predplatit NinjaTrader program a k tomu
> Zenfire data. Ako mam teraz postupovat? Mam pockat
> na odozvu od Mirusu? Alebo mam do Mirusu napisat
> mail so ziadostou o prenajom NT a dat od Zf ?
> Riesi sa to vobec cez Mirus, alebo priamo na
> strankach NT a stranke Zenfire?
>
>
> Dakujem za radu vopred!!!
>
>
> " Človek musí vedieť, kam chce ísť,...inak sa može
> dostať tam, kam ísť nikdy nechcel."


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...