Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak se vám daří obchodovat při práci?


patas

Doporučené příspěvky

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ja zatial neobchodujem pri praci, ale po práci
> alebo pred prácou. Preto aj používam 1min grafy.
> Aby som v obmedzenom čase ktory mam na
> obchodovanie, našiel dobre signaly. Druhym
> riešenim by mohlo byt použitie dennych grafov a
> väčšie stopky, mne to však nevyhovuje. Až si kupim
> pda, budem obchodovat aj pri praci, na to uz
> testujem strategiu na 15 min grafoch.

Tohle kdyby si přečetl tvůj zaměstnavatel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já mám svůj indikátor, běží na 6ti párech, TF30 a ohlásí mi kdyz se mu zdá, že by mohl být signál pro vstup. Dá mi to vědět akustickým signálem, mrknu na graf, analyzuju situaci a jak to vypadá, když se mi to líbí, zoomuju na TF1 a hledám nejlepší vstup a jdu do toho, když ne, nechávám to plavat a čekám na další pípnutí. Pracuji v kanceláři u PC 9-11 hodin denně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

danieldavid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim....
> Ja jedu normalne fulltime v práci přez PDA,
> používám 15Min graf , takže stačí 4x do hodiny na
> to mrknout....pohoda , jen to chce mít data
> nonstom na mobilu a PDA v kapse
> Tak at se daří david


Můžu se zeptat co je to za typ PDA a co ti naněm běží? Metatrader?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tiez prispejem svojou troskou...
Rozhodol som sa zivit sa tradingom a hoci som na zaciatku, uvedomil som si, ze popri standardnej praci to nepojde. Preto som dal vypoved a nasiel si nenarocnu pracu, kde o 15.00 koncim 15:15 som doma takze mozem 15:30 byt pri otvoreni trhu (zamestnavatel tiez poskytuje abytovanie - mozem to vyuzit ako svoj "kancel" na trading) :). Platovo je to asi polovica toho co som mal doteraz ale da sa z toho vyzit - a hlavne budem mat cas na trading. Obchodujem ER2 na Volume 2000 podla systemu FinWin - zatial backtestujem - potom papertrading - potom naostro.
Tiez som riesil dilema, pretoze po vypovedi sa mi naskytla moznost riadit jednu spolocnost na Slovensku - super zakladny plat+podiel ma zisku+provizie, oblast financii a investicii, sluzobne auto, mobil, asistentka a podobne vyhody....ale ziadny cas na trading... :(

Co vy na to? ;)
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

thomaz

po case prides na to ze trading moze byt casovo velmi nenarocny, 5-10 min denne. na vystavenie objednavok , mozno ta to bude mrziet ze si mohol zarobit viac a ten objem potom vyuzit v tradingu na rychlejsi rast.
pokial len backtestujes a chystas sa na papertrading, tak si myslim ze si sa zamestnania vzdal predcasne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na chate som skoro stale, ale to neznamena ze obchodujem :)

viac ako 10 minut denne mi zadavanie objednavok netrva, vacsinou zadavam objednavky od 8 do 9 hodiny podla situacie

pozri si toto www.trading-strategies.info/node/41

alebo mozes obchodovat aj daily charts a zadavat objednavky o dvanastej v noci, na zaklade High Low open close
ale efektivnejsie su podla mna 8h grafy, aku strategiu pouzijes je tvoja vec, ide v podstate len o cas a MM, a nie o strategiu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...