Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak se vám daří obchodovat při práci?


patas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Také jsem zkoušel takto obchodovat a se zlou se potázal. Intradenně na TF5 se to nedá. Alespoň u mne. Telefony, návštěvy a na potvoru vždy, když jsem vstoupil do obchodu. Tak jsem se na to vykašlal. Chci obchodovat seriozně a tak souhlasím s Airmikem, že hodinka, hodinka a půl po práci ( v klidu a pohodě, bez vyrušování okolím) je nesrovnatelně lepší a hodnotnější pro seriozní trading.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Já při práci sleduju trh celý den a začal jsem obchodovat na M15, neměl jsem ani problémy, jen jsem občas juknul do PDA, ale ty nižší TF jsou opravdu divočina a já se po třech měsících dopracovávám k M30 a H1, a kouknu na trhy třeba po vyhlášení fundamentů nebo třeba každou hoďku. A jak už tu někdo psal, začínám zjišťovat že jsem úspěšnější v delším období než na patnáctimin. grafech, navíc ta závislost na PDA pak není tak velká a já si nemůžu dovolit při práci s lidma říct "počkejte teď na vás nemám čas" . Taky jsem se naučil čučet na trh v důležitou dobu, tedy od 8.00-11.00 a pak když začne US od 13.30-16.00 no a pak jsem doma a už jen analyzuju a přemýšlím nad dalším dnem. Jo a v práci nemůžu obchodovat přes kompa, tak proto to PDA a u něj jsem zase závislej na baterce (GPRS si totiž zobne) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath: ale samozrejme.. asi te zklamu, ale neni to zadne zazracne EA nebo tak neco, ale obyc indi s dvema carama, ktere muzes dat kde chces a kdyz je cena protne, tak ti to muze zapipat nebo zobrazit zpravu a muzes si i nastavit v jakych intervalech to bude prudit.. neni to gral, ale prave ze pri te praci, kdy nemuzu porad koukat na grafy se mi to hodi

8941

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...