Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

moje LIVE zkusenost s Infinity...
a ted premyslim i o zmene brokera

tak vcera jsem dostal dalsi traderskou lekci, tentokrat od platformy, mel jsem zadan limit prikaz a cekal jsem na exekuci u S/R urovne a vykresloval se pattern, vse dle OS a kdyz k tomu doslo tak trh udelal silnejsi korekci a ja misto abych byl venku na SL tak jsem byl stale v trhu ktery muj SL prezkocil.
mam check list co delat:
1) vytocil jsem help desk a zadal telefonicky primo u TA close all..ale trvalo to 5 min
2)pouzil flatten pro close all..a nic
3)restartovat platformu a to uz jsem tam mel 700 minus
4)cena sla desne rychle proti me a tak jsem dal "ve zmatku reverse poz"
5)znova tel close all

vysledek...omluva za platformu , neb zcestne info bylo jen na platforme, na burze me to probehlo presne podle mych instrukci, ale stejne vysledek tristni...3 preklikavane obchody a -700!!

jinak mohu potvrdit ze tlf 001 312 431 1901 Help desk funguje ale tim ze nevidim svoje prikazy na burze ale jen v platforme brokera, tak se ale dejou veci...kdyz neco nefunguje :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ne, žádné zásadní změny se nechystají.
Jenom s Tomášem už nemůžeme věnovat diskuzi příliš času ani energie - když jsme u počítače tak obchodujeme, když neobchodujeme tak se dnes oba snažíme využít čas lépe, než trávením u počítače :)
Tj. vše zůstává při starém, máme zájem na rozvoji tohoto prostoru a proto přecházíme i k "profesionalizaci" administrátora.
Nicméně je to zcela offtopic s ohledem na předmět vlákna, tj. prosím nechme toto vlákno tématu Infinity brokers.
Jakmile bude statut admina nějak definitivně rozjetý, dáme všem vědět oficiálněji.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911
poustim z platformy sierru, ale to ze prezkocil SL a dalo by to slip...OK ale ono to hned v zapeti zamrzlo a neslo nic zrusit, proste se jim to kouslo

OK uz to resit nechci jak to pujde budu hledat brokera ktery ma stabilnejsi platformu a prikazy jdou primo na burzu kde je mohu videt jako to ma IBcko (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...