Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

No tak jsme museli zvolit ignorovat a přeskočit a už nám všechno běhá - zítra to musim rozchodit i na notebooku.

a Stephen mi napsal: do you have any friends who trade? :oD tak jsem se zasmála a připomělo mi to co jste tady o něm psali - na založení účtu už se mě ptal taky asi 3x :o)

- tak první dotaz na zkušenější uživatele platformy :o) když za den udělám několik obchodů tak je pak najdu v okénku - Traders Window? a tam těch informací teda moc vidět není :o( - najdu někde informace o tom jaké v průběhu obchodu bylo MAE a MFE a v kolik hodin jsem do obchodu vstoupila v kolik vystoupila? ( no to co mi zobrazovat bracket trader) - hlavně kvůli pozdější analýze zda jsem vstoupila správně.

dííík :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak se ti pokusím odpovědět. Infi platforma je oproti BracketTrader hodně zjednodušená. MFE a MAE v ní asi nenajdeš. alespoň já o této funkci nevím. co se týká času vstupů a výstupů, tak při Live se ti v tom okénku "show trades window" zobrazují časy a ceny při kliknutí na daný řádek daného obchodu. u sim a u dema to nejde. jediná záchrana je uložit výpis obchodů z uvedeného okna přes ikonu diskety " Save result to a file " a vyexportovat do excelu, kde se ti ve stručném výpise zobrazí jak ceny, tak i časy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Achich - no smířím se :o(, už mi i stephen odpověděl na moji otázku- že opravdu tlačítko close all neslouží k ukončení pozice - že k tomu si nově musim zvyknout na tlačítko Flatten - tak já budu teď o 106 zkoušet a asi se dotazovat a předem se moooc omlouvám všem :o)

moc díky ouklende!!!! a všem za trpělivost :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K mojim predchádzajúcim problémom musím pridať ešte jeden (dúfam, že ohľadne tohto posledný) príspevok.

Minulý utorok som toto prejednal s poskytovateľom internetu (čo som mal urobiť hneď na začiatku), po opísaní problémov hneď prišli z riešením a za zanedbateľný poplatok mi aktivovali v T-mobile verejnú IP adresu. Od toho dňa som nemal žiadny problém ani so Sierrou, ani s InfinityAT. Snáď to takto zostane :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:

mas stale problem se zamrzavanim platformy pri LIVE? Neuvazujes o zmene? Ja obchoduji u Inter. Brks. a uvazuji o TA - hlavne kvuli marginum pro EUREX. Nyni vyjednavam komise se Stevnem, ale podle toho co jsem zde cetl jeste vaham. Zkousim DEMO a to zamrzava temer denne - pri dotazu na Stv. jsem dostal odpoved ze LIVE je OK.

diky focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...