Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Gordon:
Je nutny si uvedomit co je prikaz "limit". Nedelal bych ukvapene zavery s hledanim noveho brokera. Osobne pouzivam TA live neco pres rok live a neco co ty popisujes se mi nestalo, pouze mi dakrat zamrzla platforma a pokazde bez mensich problemu(u stare verze TA). Kdyz clovk spocita pocet obchodu a pocet chyb, neni to nejake drama. Od te doby (zacatek roku)co obchoduji RB vstupuji a vystupuji vyhradne pres limitni prikazy a zatim se nic podobneho nestalo...Ale, mam v pocitaci jen veci ohledne tradingu a pri obchodovani spustenou jen platformuTA, SC a excel a zadruhe mam pomerne vykonny pocitac(4MBram) a 24Mbit linku. Verim ze pokud nekomu platforma funguje a nekomu ne, nehledal bych problem uplne v platforme. Muze jit take o compatibility issue, zasek v software etc. Btw nova sierra podporuje nove API od infinity.
Co se tyce platform obecne pripomina mi to usmevnou situaci kdy petr behem eminy2 nemohl nahodit data po oteveni trhu v Tradestation :) Proste s timhle se clovek musi vyrovnat. Bez jakekoliv reklamy, Infinity je kvalitni prumerny broker s presnymi tickovymi daty a s rychlou nadstandartni podporou (skype,tel,mail)+ funkcni a stabilni platformou-moje rocni zkusenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jenal
Ok co clovek to nazor
ja jen pisi svoji zkusenost a fakt je nemile kdyz ti platforma ukazuje ze jsi stale v trhu ktery se pohybuje opacnou stranou a nejde ani prikaz uzavrit ani po restartu a PC mam konfiguraci stejnou jako ma Tomas a take tam nemam nic jineho, ale proste me zklamalo....tot vse a pisi to sem aby mel kazdy moznost dohodnout dopredu s brokerem podminky obchodovani a reklamaci

a ver tomu ze pri stejnych parametrech opravdu nekomu platforma muze padnout a nekomu ne....je to dano statistickou chybou, ktera se proste nekdy objevi na mene dokonalych systemech

at se dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stejne tak ti zamrzne platforma u IB nebo u jinych brokeru. mam vice uctu a nekdy se to proste stane. je potreba jen zachovat chladnou hlavu. pokud mas zadany SL tak te prudky pohyb nemuze rozhodit. jinak prikazy jsou na burze.

jen je potreba davat POZOR NA OCO vazbu. ta se rusi pri zavreni platformy. a tady vznikaji temer vzdy problemy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gordon,
OCO = one cancel other .. je to vazba používaná při bracket příkazech, kdy s entry cenou zadáváš automaticky PT a SL, který jsou propojený OCO vazbou, protože oba dva těžko mohou být zasaženy současně ... tj pokud ti trh trefí PT, tak se díky OCO ruší SL a naopak. ... ale je problém, že velmí často je OCO vazba držena jen na compu obchodníka .. takže shození compu, platformy ti ruší OCO vazbu. Pokud v tu dobu máš v trhu aktivní příkaz s PT, SL a je zasažen PT, SL ... tak máš rázem v trhu čekající volný příkaz, který nebyl zrušen.

tohle mám také u Open E Cry, kde sice SL jsou drženy na serverech brokera, ne jen na mém compu, takže při problému nejsem bez SL, ale OCO je jen u mne

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že je vše potřeba řešit s klidnou hlavou. Taky jsem měl problémy se zamrznutím platformy při probíhajícím obchodu. Vše se spravilo po nainstalování nejnovější verze platformy. Je potřeba si aktualizovat jak platformu, tak Sierru a stejně tak OS Windows. O používání legálních Windows se snad ani nemusím zmiňovat mezi tradery :) Také jsem se dozvěděl, že je důležité mít kvalitní a stabilní internetové připojení s kvalitním upload (při odesílání příkazů jde o data upload).

Úspěšné obchody všem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mira
jo diky rozumim, ale jaky je nejlepsi zpusob reseni? mam skype na brokera..IF, tlf na help desk Trans Aktu, a take jsem dostal prave radu ze pokud platforma zamrzne nebo dava nelogicka data ci drzi zamrzle prikazy ktere nejde zrusit ani zadat jine tak ji mam zrestartovat, tak ANO nabo NE?

je jasne ze prvni je tlf prikaz primo TA a soubezne brokerovi na scype

vcera jsem obetoval 120 USd a zadaval do trhu u SúR urovni prikazy STOP a LIMIT a to i tesne za sebe a revers, abych to otestoval a hodne male SL a PT, takze opravdu to bylo nahustene...udelal jsem LIVE 8 testovacich obchodu s riskem tech 120USD a vse zafungovalo normalne

nakonec dne jsem zobchodoval obchod dle planu do slusneho profitu, viz muj screen

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fenix
sierru si aktualizuji kazdy mesic, platformu mam 4.4.1 myslim ze je jedna s poslednich a Windows mam legal Visti a internet jen na obchodovani 4Mb

chyba byla na platforme brokera..technicka chyba

ale jiz jsem to presel a mohu rici zaverem ze naprosto nejdulezitejsi bylo:

mit pro takovyto pripad check list nad stolem s pokyny jako u pilota v letadle ..a proto jsem pristal ziv a zdrav ikdyz bez motoru 700, vcera jsem to otestoval a na zaver vydelal vse zpet

at se dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...