Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Ja to pravidelne menim na 500, ale tohle dnes bylo neco jineho, nez par milisekundove zpozdeni. V Sierre se udelalo high o vice jak dva full pointy vyse, nez co mi zobrazovala platforma a platforma me na tomto high vyrazila az za cca minutu. Ale jak rikam, clovek s tim moc nesvede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Za sebe muzu rict ze nemeritelna = tzn. okamzite plneni. Ve velmi vyjimecnych pripadech kdy je velmi vysoke volume a velmi vysoka volatilita to nedela DOMu nekdy dobre, ale to jsou momenty kdy stejne vetsinou neobchodujes.. kdy cena muze litat v radech vterin o stovky dolaru.

Coz ovsem neznamena ze kdyz mas SL na nejake cene, ze za tu cenu zavres. Ale v 99% ? :) to tak je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: hanz242

Ahoj, na předchozí dotaz jsi odpověděl: "Samozrejme nema cenu tam davat nejake nesmyslne nizke hodnoty, ale v prvni rade zkouknout jaky mas ping (odezvu) na TransAct. Pouzivam 450, default je tam myslim 1 sekunda." Prosím Tě, kde zjistím ping na TransAct?
Předem dík. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Dobry den prajem.Chcel by som sa spytat skusenejsich ktory uz otvarali ucet u Infinity:
No nerozumiem tomuto:

Customer hereby acknowledges receipt and Customer’s understanding of each of the following documents prior to
the opening of the account:
Rick Disclosure Statement for Futures and Options (pp. 2 and 3)

Pod tym je napisane By: - neviem ci tam mam napisat svoje meno....alebo nieco ine...
Alebo ak je daka dobra dusa, tak nech sa mi ozve na: dry1985@centrum.sk
Zatial velmi pekne dakujem. Chcel by som sa popytat este na detaily. Miso.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985

Customer (jako Ty) je obeznamen se vsemy aspekty dokumentu pred otevrenim uctu .

By: Tvuj podpis (elektronicky ,ci psany rucne) Nepamatuji si ,jestli tam snad je i tiskacim pismem nutne napsat jmeno.


Co takhle se alespon trochu naucit anglicky pred otevrenim LIVE uctu ? Myslim,ze by to melo byt soucasti kazdeho obchodniho planu . Alespon zaklady chapani vyrazu a vseobecnych dokumentu .


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim..Mozno, ze sme sa nepochopili..po anglicky ako tak viem...len neviem , co tam mam napisat za tym by? konzultoval som to aj zo znamou, co bola v Amerike a tiez nevie presne. A este sa chcem spytat, momentalne si pisem zo Stevom a chcel by som sa spytat, ci uz otvaral live ucet student? Mam taky pocit , ze z jeho odpovedi to bude problem...Miso..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DRY1985

Infinity pouzivam a jsem jejich klient zhruba 5 let. Obcas se nejake dokumenty podepisuji znovu . Ale jinak presny prehled o tech lejstrech uz nemam .
Kazdopadne "BY:" je mysleno podepsat TEBOU
Steva neznam, ale pochopil jsem ,ze pres neho ma ucet otevreno dost lidi tady. Docela snazivej..dokonce jsem tady videl nejaky jeho reklamni prispevek :o)
Otevrit ucet jako student znamena podepsat nekolik risk disclosures . Urcite nebudou mit radost,ze nejaky student otevira ucet jako novacek. Je treba urcita likvidita . I kdyz se uplne neprokazuje. Takze do Individual Risk Disclosures budes muset napsat ,ze vydelavas , mas back up money a napriklad dalsi prijmy na to ,aby si byl schopen bez problemu o investment prijit.
Netusim ,jestli jsi profesional ,nebo uplny zacatecnik. Je to kazdopadne Tvoje vec. Jim jde o to, aby kdyz se z celkovych ztrat slozis, si mohli rici : My jsme mu to rikali ( A ja s nima souhlasim)
Nema cenu si delat stale dokola falesne nadeje .
Kazdopadne Ti preju uspech a doufam,ze jsem Ti odpovedel na Tvoje otazky srozumitelne (tu)

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...