Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

911


Zacinal jsem u Infinity na 5.25$ za RT...hezkych par let zpet.
Pochopil jsem po nejake dobe, ze staci vyjednavat a bylo to.
Ted kdybych oteviral novy ucet u Futures Brokera, tak proste nad 3.75$ za klasicke symboly nejdu. Na to uz jsem v tomhle businessu prilis dlouho .
Takze jeste pro poradek. Na 3.75 jsem nezacinal, ale zacatecnik na 5$ taky zacinat nemusi. Jinak receno "Lina huba holy nestesti" :) (nemysleno osobne samozrejme)

PS: cim mensi fees, tim vetsi profit


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobry den prajem. Chcel by som sa spytat skusenejsich. Od piatku mam otvoreny live ucet u Infinity. Chcel by som prepojit transact platformu zo sierrachart. Komunikoval som zo Stevom a vravel mi, ze mi staci level 3. Tak som to prehodil. Predtym som mal level 2. Skusal som to spravit podla: www.infinityfutures.com/infinityat_tutorials.aspx.
Podla Connecting to Sierra Charts click here. Len bohuzial sa mi to nedari rozhybat. Ak by som mohol poprosit dobre duse, ktore maju rovnaku skusenost. Dakujem velmi pekne za odpovede. S pozdravom Michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. Zkontroluj jestli mas opravdu level 3 u SC
2. Když se ti to připojuje, tak se ti zobrazuje log - udělej screen a hod to sem

jestli ti nejde vybrat symbol, ale to pole vlevo je zelený, tak ještě nejsi aktivovaných u SC jako user od Infi. Příklad : když jsem chtěl po Infi rozšířit nabídku trhu, tak v Infi jsem je měl hned, ale v Sierre až druhy den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...