Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

rob99
Komunikoval som som zo Stevom asi 2 hodiny ohladom tochto problemu. Stale mi opakoval odhlasit sa a prihlasit sa. Tak som sa nastval a odinstaloval som to a skusim este raz nainstalovat. S tymi heslami to este overim. Ale diktoval mi ich cez telefon takze si myslim, ze mi dal takzv. ostre. Inac velmi pekne dakujem za rady. Michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jediny co je na tom divny a co mne mate je to, ze se poprve prihlasis a podruhe uz ne. To fakt netusim co je ve veci. Pravda je, ze platforma Infi je trochu nachylna na prostredi... Jejich problem je, ze pouzivaji ocx objekty, takze je to hodne zavisle od ovladacu, jakej mas service pack na Win atd. takze kdyz se pak v komplu "neco zmeni" tak to nemusi fungovat korektne. Ja mel nedavno problem s komplem samotnym, uz mi tu blbnulo kde co a ve finale to skoncilo tak, ze Infi nesla vubec zpustit. No a tak jsem zformatoval disk, Win XP vymenil za Win 7 a vse loudnul znovu, a uz je to zase ok. Taky mi prijde hodne divny ze ti ostry pristup neposlal mailem, ale ze ti to diktoval po telefonu. Ale tak mohlo se ledaccos za ty roky zmenit. Kadopadne "nejake" heslo mas asi dobre, kdyz se aspon napoprve prihlasis.

Ja byt tebou, tak bych v pripade nouze nejvyssi udelal to same.. tzn. vycistil hard disk, nasadil bych cistej system, pak nejnovejsi verzi SierraChar - tu najdes tady

www.sierrachart.com/index.php?l=list.php

(klidne muzes brat i ty prerelease, kdyz nebudes obchodovat nazivo z grafu....)

a nejnovejsi verzi Infinity a tu najdes tady

www.tfutures.com/infinity.htm

Vic uz asi nevymyslim, tak snad to rozchodis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rob99
Vcera som to uninastaloval a nainstaloval znovu. Vsetko klapalo. Ci sierra alebo platforma. Islo vsetko. Skusal som sa pripojit a odpojit asi 3 krat a vsetko OK. Dneska okolo 10:30 sa skusim pripojit a zase to nefunguje. Presne to iste ako predtym. Ze by sa nedalo pripojit , ked je tam este takmer noc? Podla mna urcite sa da pripojit. Novy pocitac mam asi tri mesiace. Nic v nom poriadne nemam. Mam win 7. Ked uz to dneska nerozhybem, tak spravim to, co mi radis. Vsetko vymazem a od znova. Dakujem. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Dry1985 :

V 10:30 naseho casu ti to musi fungovat. Co nejakej vir ? Nebo nejaka sluzba ktera to zhodi... Ostatni sitovy sluzby jedou normalne ? No uz jsme asi trochu OffTopic od Infi... nevim :) Jestli to mas novy a nic moc app naistalovanych jeste nemas, tak bych to zkusil. Ale musis jit az "na kost" jak se rika. Preinstalace nepomuze. Nabootuj z CD, odstran cely oddil disku, nech ho vytvorit novy a teprve pak si muzes byt jistej ze jedes na cistym. Pak naistaluj jenom sierru a jenom Infi (nejlepe z tech odkazu - tam jsou nejnovejsi resp. aktualni verze) a pak to sleduj co to bude delat. Jestli to bude pokracovat... tak spolu s Infi se ti nainstaluje i modul Remote Control (nebo jak tomu rikaj...) to je jejich vzdaleny pripojeni na plochu. Takze se pak s nima telefonicky spojis s nejakym technikem kterej se ti timhle logne na kompl a muze spekulovat sam proc ti to nejede. Ja fakt nevim. Jenom ze zkusenosti... cim zahadnejsi chyba, tim je to pak vetsi blbina ktera to zpusobuje. ;)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985:
Mobilný internet mám aj ja.
Vlani, začiatkom roka som to v tomto vlákne riešil aj ja www.financnik.cz/forum/read.php?4,100681,123200#msg-123200
Nekonečne dlhý čas som inštaloval, odinštaloval, spúšťal antivírusy, neskôr som počítač odniesol do servisu a ani tam s nim nepohli. Nakoniec som zavolal poskytovateľovi internetu, ten mi vysvetlil ako to funguje s IP adresami, aktivoval mi verejnú IP a odvtedy mi všetko šlape bez problémov.
Skús si zistiť akú IP adresu máš ty (verejnú, neverejnú). Za jeden telefonát nič nedáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jano
No precital som si tvoje prispevky a zda sa mi, ze problemy, ktore sa vyskutuju su na chlp presne. Hned to idem aj riesit. Dufam, ze uz to bude OK. Uz som fakt myslel, ze koniec. Pisal som aj jednemu znamemu, ktory obchoduje dlhe roky a vravel, ze mal podobny problem. Nestabilna platforma a pod. Provider to vraj vyriesil. Dam vediet potom ako som dopadol:) Este raz Dakujem. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravim vas. Nakoniec je to vyriesene. Bol problem z IP adresou. Uz je to OK. Cize treba pevnu IP. Este som sa chcel spytat skusenejsich, ci nahodou nevedia, preco sa mi nezobrazuje na platforme AT ,,launch sierra". Alebo taky nazov to malo. Predtym som to mal a ako nahle som preinstaloval platformu, tak mi to uz tuto funkciu neukazuje. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...