Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Prominte ze se vam do toho vkladam, ale kdyby si aspon jeden z vas dal tu praci a udelal tu nejlogictejsi vec, a sice podival se na stranky Siery tak by zjistil, ze od doby co SC presla k loudovani historie na CTS, tak to chtejii davat tick by tick, ale "currently" posilaji data po 1 sec a ne po ticku. Misto toho tady radsi plane mudrujete. Live data od Infi jsou samozrejme tickova.

Mejte se a pouzivejte vic hlavu.

(Pro ty co by to nemohli najit, tak je to v sekci What's News... prekvapive)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro: Rob99

Tuhle informaci jsem sice od Sierry četl, ale nedobře pochopil. Moje angličtina není zrovna nejlepší.

Jestli se můžu ještě zeptat, tak by mě zajímalo co to pro mě jako uživatele Sierra + TransAct + Infinity znamená. Je to jen dočasný stav nebo se to má brzy vrátit do normálu, což byl pro mě naprosto vyhovující stav. Musím uznat, že v mnoha věcech se ještě ne úplně orientuju, takže za případné iformace budu velmi rád.

kvočur

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99
Pokud jsem dobře porozuměl tomu co píší na sieře, tak live data jsou ticková, ale backfil je 1 sec? (nebo nepochopení je mou easy english)
Nějak mě teda nejde do hlavy odkud stahuju data. Jestliže mám demo, či live u Infinity, pak mám data od TransActu. Pakliže stáhuji data kdy jsem neměl zaplé PC, pak je nestahuji ze servru TransActu, ale ze servru Sierry, kde je teď mají sekundová, a po stahnutí chybějící seance začínají nabíhat real time ticková data?
Mám z toho trochu zamotanou hlavu.
Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Everest :

"...tak od teď .... pouze 1 sec.data? Nebo.... jsou jenom dočasná? "

Tak to opravdu nevim. Nejsem vědma ani u nich nepracuji :) Kdyz to potrebujes vedet presne, tak to uz je na jejich support, a nebo jak uz tu bylo zminovano maji pomerne slusne forum "supportboard" kde to moderuji jejich lidi, tak zkus tam.

Tady mas jeste odkaz... komunikace je ale v anglictine.

www.sierrachart.com/supportboard/index.php

Takze studovat, snazit se mit rozhled... informace nekdy lezi primo pred nosem.

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

urbanr:
No mně to přijde úplně jednoduché - najdi si www.infinitybrokerage.com tam si otevři na horní liště záložku online trading a poté máš před sebou nabídky na jednotlivé programy, já používám Infinity AT, tudíž klikneš na open account, proklikáš se dalšími nabídkami, vyplníš formuláře a oni se ti ozvou.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 urbanr :

Rikas pet dni.. tak jestli si to posilal ve stredu odpo... to uz u nich byl vecer, ctvrtek byl krocan day a v patek tam imho taky moc lidi nebylo. Dalsi problem muze byt, jestli mas email na nejakem volny, seznam a ja nevim kde, tak jim to muze chodit rovnou do "Junku" a nic si od tebe neprectou, takze je dobre pouzivat neco jako gmail.com. Navic jak pise JiM36... vpravo nahore mas na uvede adrese (nebo na InfintyFutures.com) volbu jak vrata "Open an Account". Tim se da proklikat hodne hluboko, a pak uz se ti ozvou sami (vetsinou proto ze neco zvrtas pri vyplnovani tech formu, ale neni to tak strasne... jsou ochotni ti pomoci a maji zajem na tom aby si se lognul "right and quick") :)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob:

Dík za odpověď, požívám gmail. Chtěl jsem se ještě před založením účtu poptat na pár věcí ohledně poplatků, RT, držení příkazů, dat, platformy, apod. Nerad bych se proklikal až k založení a pak jim řekl, že jako ne, protože se mi něco nelíbí. Každopádně, když se nikdo neozve, pustím se do toho sám.

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Urbanr
Poplatky 5 dolarov R/T na 1 kontrakt - pri obchodovani vela kontraktov mozna zlava
Platforma - podla mna jednoducha a priehladna, plnenie prikazov v poriadku - musim poklepat na stol:)
2 krat som mal zatial vypadok - vypadok na par sekund.....
Data - pouzivam od infinity - v poriadku - sem tam nestihaju, ked je na trhu velka volativita
Celkove hodnotenie:)
Pri zalozeni uctu treba vyplnit par papierov - ohladom risku a pod......
Keby ste mali konkretnejsie otazocky, kludne sa spytajte.....Miso

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Dry1985:

No to si tomu dal, ze si vzpomenul data :) Mne to dneska tak blblo, ze jsem se vubec neodvazil obchodovat. Stridave stala Sierra (usecky se sem tam opozdovali i o tri minuty), stridave tuhl DOM, rozdily v cenach i 5 bodu, coz uz je na NQ tak trochu peklicko. Takze jsem si jen tak paperoval. Jelikoz nikdo nic nerika, pricitam to nejake technicke konstelaci. (Btw: volatilita se pise volatilita)

2 Radovan:
No vidis a uz mas kontakt. :) Steve tu ma pod patronaci kde koho, a nevim o pripadu, ze by si na nej nekdo stezoval (ja jsem u nekoho jineho, takze nemuzu slouzit, ale obecne si myslim, ze u Infi je vsechno hodne v pohode.)

Tak at se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...