Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Ahoj broukeři,

před dvěmi měsíci jsem o obchodování na burze nevěděl vůbec nic. Od té doby jsem si přečetl několik článků věnující se technickým analýzám, obchodním strategiím, navštívil dva semnináře FIO a prošel mnoho přízpěvků na tomto fóru. Na tuto cestu mě přivedl, zde nechvalně známy broker plus500 ;-) Všechno zlé, je k něčemu dobré.

Každopádně ještě toho mnohém více nevím, než vím. A v něčem mám asi trochu guláš.

Dlouho jsem si nemohl vybrat brokera. Z vaších názoru je Interactive Brokers perfektní, ale vklad 10k USD... není pro mě.
Infinity Futures se spokojí s 2k5 USD, aby bylo založení účtu bez poplatku 12,..USD ... ok.
Nezáleží mi nijak zvlášť na tom, s čím budu obchodovat. Pozice budu otevírat na základě technické analýzy z grafu a je celkem jedno, jestli bude nad grafem napsáno EUR/USD nebo SUGAR.

Protože si účet založím s malou částkou, přichází v úvahu jenom forex. Jestli dobře chápu forex(=obchodování s měnami) a k otevření pozice mi stačí menší margin(=částka kterou držím určitou pozici)

RT
FIO - pokud budu obchodovat s loty (easy click :), tak je minimální RT 80 CZK, pro menší objem "cenných papíru" je RT 500 CZK. A poplatek 500 CZK na intradentní obchodování, asi není žádná výhra.

Infinity futures - snad se mi podaří vyjednat RT blízko 4 USD, což je při dnešních kurzech rovněž 80kč, ale můžu otevírat pozice s mnohem menším marginem?

Money Management
Pokud chci, aby RT nepřesáhl 1% (=80 CZK) marginu, tak musím otevřít pozici s částkou minimálně 8 000 CZK, což je pro mě docela dost, pokud bych chtěl denně otevřít tři pozice. Učet založím s čátkou lehce přes 50 000 CZK.
Když mudu mít štěstí a má pozice za den zpevní o dvě procenta a odvedu RT poplatek, tak mám zisk 80 CZK, ale na tom si nevydělám. Budu muset obchodovat s pákou, jinak to nepůjde.

Mám nainstalované demo Infinity AT. Víděl jsem téměř všechny video tutoriály k této platformě (která se mi opravdu velmi líbí), ale obchodování s pákou jsem nezaregistroval. Kde je to schované? Pokud tam páka není, musel bych obchodovat s mnohem většími částkami a na to nemám cash ani nervy.

Při stahování onyx dema, jsem vyplnil mé registrační údaje.
Na email mi pak přišly emaily:

1.email: Infinity AT Simulated Trading Login Instruction
- zde byly odkazy na download aplikace a videotutoriály ... ok
-další dva odkazy:
- Fridays at 10:00 am CST (Chicago Time): www2.gotomeeting.com/register/.... co je to?
-Tuesdays at 3:30 pm CST (Chicago Time): www2.gotomeeting.com/register/.... co je to?

2.email: New Infinity Pro 2 Trial Request
- měl jsem si tam zadat heslo, ale platnost odkazu mi vypršela
- další odkaz v mailu Install Trial:
- demo.rcgonyx.com/OnyxWeb/DownloadClient.aspx
jestli to dobře chápu, tak je to jen webová podoba infinity AT, takže to nepotřebuji?

3.email
- Account Application: doc.transactfutures.com/default.aspx?refid=...
- to je nějaká další registrace, kde po mě chtějí, mimojiné abych vyplnil:
Account Information:
IB Sales Code: (if provided) .. ??
Trading Objective: "speculation" nebo "hedging" ??
k čemu je tato registrace?

Ještě mám pár dotazu, ale to si nechám zase na příště.
Budu rád, za jakoukoliv radu. Kromě odpovědi typu:
- zeptej se na Infinity Support ( v tomto oboru se ještě moc nevyznám, nechci jim pokládat dotazy, které nedávají smysl a ještě v AJ ;-)
- projdi si toto forum (hledám a procházím, některé přízpěvky už čtu po x-té)
- přečti si články na finančníku ( meteriálu je tam spousta - než se pročtu k tomu, co mě momentálně zajíma, by mohlo trvat moc douho)

Jo a nebojte, na live účet se ještě nechystám ;-)




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Raduzz,

pokud Ti můžu poradit, ze začátku neřeš tolik technické věci (brokera). Myslím, že neuděláš chybu, pokud si založíš demo u Mirus, jako zde asi většina lidí. Taky jsem ze začátku viděl jako největší problém vybrat si správného brokera, ale pravda je taková, že broker nikomu peníze nevydělá. Z Tvých dotazů je vidět, že jsi ve fázi oťukávání trhů. Soustředil bych se tedy na to co a hlavně jak chceš obchodovat. Až si najdeš svůj styl, najdeš si k němu i pravidla moneymanagementu, který bude systému i Tobě sedět nejlépe. Vím, že jsem neodpověděl ani na jeden Tvůj dotaz, přesto si dovolím ještě jednu radu mimo.
Píšeš [ital]meteriálu je tam spousta - než se pročtu k tomu, co mě momentálně zajíma, by mohlo trvat moc douho [/ital] - k tomu můžu jen říct, že není vůbec kam spěchat. Obzvlášť s kapitálem, který plánuješ do obchodování vložit bych volil přístup velmi pomalý a maximálně opatrný.

Přeci jen Ti jeden dotaz zodpovím.
[ital] Víděl jsem téměř všechny video tutoriály k této platformě (která se mi opravdu velmi líbí), ale obchodování s pákou jsem nezaregistroval. Kde je to schované?[/ital]
Obchodování s pákou záleží na instrumentu, který obchoduješ. Páka se nikde nezapíná ani nevypíná, je to dáno tím jaký je podíl marginu a skutečně drženého objemu, se kterým obchoduješ. Pěkný příklad je tady v komoditním manuálu. Doporučuji ho přečíst několikrát.

Hodně úspěchů!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se po třech dnech prokousal celým vláknem a rád bych se zeptal na dvě věci:

1) Ze začátku vlákna byly zmiňovány problémy s EUREXem. Dál už nikdo problémy nezmiňoval - je to proto, že nejsou, nebo, že nikdo přes Infinity už EUREX neobchoduje?

2) Otázka na všechny, kdo u Infinity obchodují live jakýkoli trh: Potkal vás v posledním půl roce nějaký technický problém s DOM?

Za odpovědi předem díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

2 Lacike :

Hm, tak to je neco spatne. Zkus jim zavolat, pripadne vyuzit dalkovou zpravu. Nekdo od nich se i nakonekti na tvuj kompl a zkusi poresit. Jeste co tak... sice ja jsem s tim problemy nemel, ale myslim ze par lidem to blblo kdyz meli dynamickou IP adresu, ale ruku do ohne za to nedam, zkus pohledat. No a kdyz nic, tak asi jedine support. Pul hodiny se prihlasovat a nakonec se prihlasit... to je nekde chybka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To: Lacike
Trosku neskor som si precital Vas prispevok. Mal som podobny problem. Riesil som to aj s brokerom, ale neporadil mi. Na 99% mate problem z IP adresou. Kolega ,,Jano" z financnika.cz mal to tiez a poradil mi. Dodnes som mu za to vdacny.:) Musite si dat pevnu IP adresu a malo by to fungovat. Presne toto iste aj mne vypisovalo. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcel by som sa spytat obchodnikov, ktory obchoduju u Infinity. Ked vystupujem z trhu za market cenu, nemate vzdy horsie plnenie? Ja to mam v kuse a zda sa mi to dake podozrive. Priklad: Ked idem vystupit z trhu ,, nepouzivam profit-targety a obchodujem E-mini Nasdaq za market" mam cenu napriklad 1810.25, tak vzdy mam plnenie o jeden tick horsi. Ked idem long, tak mam cenu 1810. Podla mna by dakedy malo byt aj lepsie plnenie ako vzdy proti mojej pozicii. Ak mate skusenost, tak sa prosim podelte. Nemaju skryty spread....????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Lacike
Trosku neskor som si precital Vas prispevok. Mal som podobny problem. Riesil som to aj s brokerom, ale neporadil mi. Na 99% mate problem z IP adresou. Kolega pod nickom ,,Jano" z financnika.cz mal to tiez a poradil mi. Dodnes som mu vdacny, lebo som sa uz opustal:( Musite si dat pevnu IP adresu a malo by to fungovat. Presne toto iste aj mne vypisovalo. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...