Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

2 Everest :

Na predchozi strance o tom pisu. Takze jsem v tom nebyl sam, coz je Ok.
Delalo to na verzi od 629 do 650 a s SC s tim imho nema co delat. Sierra zobrazi jen to co dostane zvenku. A jelikoz se to sekalo stridave (chvili DOM, chvili SC), tak bych si tak tipl na vypadek nejakych routeru u Infi a k zahlceni site... ale to jsou jenom moje dohady.

2 jacob2908 :

Nic bych nepreinstalovaval (pokud teda nemas nejakou kombinaci prehistorickych verzi). To je proste typicka odpoved hot-line (viz. IT Crowd... "Zkusil jste to vypnout a zapnout" ? To neni vtip, to je tvrda realita)

Po prodlouzenem vikendu asi jeste nestacili vcera rano zapnout vsechny servery :) Zatim bych to nehrotil a pockal den dva.

Toliko za mne
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 jacob2908:

Sem napsal do... Ano montalne je release 650. Ja obchoduji na 650 a 649, ale to je jen technicka vec, protoze mam pet pocitacu na ruznych mistech a ne vsude aktualizuji hned. Nicmene v dany moment uz jsem vedel, ze kolega na 629 mel vcera taky problem a jak uz jsem psal, SC se to tyka az v posledni rade. Tim jsem tedy chtel rict, ze na verzi SC az tak nezalezi. Dnes jsem zadne problemy nezaznamenal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím - dnes nepříjemná zkušenost se vstupem. 15:43 buy market /808,6/, plnění okamžitě , ale za 809,6 .. okamžitě -90 / SL 80/, než jsem stačila pozici zavřít, SL se vyplnil , kupodivu přesně. Teprve zpětně jsem z grafu vyčetla situaci - data byla s poměrně velkým zpožděním... Dnešní nákup za market byl můj poslední - dost nepříjemná situace...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 novafashion :

V poslednich dnech se rapidne zvysily objemy obchodu. Nakupovat navic jeste po otevreni za market pri takovychto pohybech vede presne tam, kde jsi dnes skoncila ty. Ten SL byl vyplnen presne proto, ze to byl stop prikaz, takze to neni s podivem, ale je to normalni. Takze osvezit si typy prikazu a opatrnost.

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Novafashion:

Je to hodně off-topic, ale na jakých grafech ten TF obchoduješ, že Ti stačí SL 80 USD?

Všem:

Minulý týden se mně stalo vyplnění long na PT, trh dle grafů ale skončil 3 ticky POD PT a spadl. U Infinity na to řekli, že to asi nestíhá můj počítač nebo rychlost připojení (nesmysl, mám 10 Mb) a že si mám nastavit obnovu dat ze standadrdních 50 milisekund na 300 milisekund a že to bude fungovat. Zkusil jsem to na 200 milisekund, tváří se to v pohodě, tak uvidíme. Každopádně pocit, jako by "grafy nestíhaly zobrazovat to, co se doopravdy děje", jsem měl taky. Především to bylo na DAXu a TF, ES na mně působil normálně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den prajem. Chcel by som sa spytat panov, ktory obchoduju u tochto brokera live. Dneska a vcera mi pri zadavani prikazov nefungovala platforma. Zadaval som prikazy typu limit. Za vcera a dneska mi prestala fungovat 3 krat. To nevravim, co sa tyka rozdielu cien na grafe a platforme. Niekedy aj tri body. Mozno to je internetom, ale keby mi nefungoval, tak by mi nefungovali aj grafy. Dakujem. S pozdravom Michal.
PS: Samozrejme ze som prisiel o dva ziskove obchody - celkom slusne....ale to len tak bokom:)
Pan Murphy ciha za kazdym rohom...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...