Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Slaughter
Kontraktní měsíce se překrývají. Klasickou Sierru používám již přes tři roky a tam to bylo bez problémů. Skusil jsem poslat Stephenovi email ještě jednou a pak skusím reinstalaci a když to nepomůže tak se ještě můžu vrátit ke klasický Sieře:-) Každopádně díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

firebit
Díky ale netrefil:-) tam jsem to dal pro jistotu na 360 dní:-) Kontaktoval jsem support přes chat a v tý jejich verzi si můžu stáhnout max 45 dní v kontraktním měsíci víc ani ťuk. Pokud se tedy jedná o intraday data. V případě, že bych chtěl denní tak můžu až rok spětně, takže mi to je naprd. Takže pokud chci bactastovat, tak musím klasickou sierru:-(
Každopádně dík všem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985:
pokud si na stránkách infi upgraduješ AT na verzi 5.1.0, objeví se ti v tabulce nové talčítko, kde si můžeš aktivovat chart free - při minimílním zobchodovaném počtu transakcí, jinak tuším 15,- USD/měsíc. Je to sierra, ale má určitá omezení, která tu již byla popisována, proto je myslím lepší použít standardní Sierru, která je za 20,- USD/měsíc.
Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže jsem vše včera vyřešil a jsem spět na klasické Sieře. Pro Dryje - pokud uděláš 10 obchodů za měsíc máš Infinity chart (tak tomu říkají) zdarma a pokud ne tak to je za 15,95 dolarů. Velká nevýhoda, která je pro mě neskousnutelná je, že se ti loudne vždy jen 45 dní spětně u starších intra dat, tudíž žádný bactast a já neustále bactastuji nové myšlenky a stavím nové systémy jak se mi mění pohled na trh. To samo neznamená, že starší opouštím (proč taky když starší systém vydělává třebas ne tolik jako nový). Jen si stavím další a do budoucna je buď nahradím po paperu (nyní obchoduji jeden systém a vedle něj paperuji další, který zároveň bactastuji) za svůj stávající systém nebo bych se časem chtěl pustit do aosek, nebo jako náhrada, pokud nynější systém dojede na max DD (celkový stop loss systému) a já bych byl nucen přejít, nebo je mohu obchodovat dohromady. Možností a cest kudy se vydat je spousta :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry:

Rádo se stalo. Dolar "nehedgeuju" ale rozhodně to není od věci. V létě to chci vyřešit opcema, ale napřed se je musím naučit. Navíc - a možná se šeredně pletu - je jen otázkou času, kdy začne padat i euro a kurz se zase zvedne. Nicméně tohle je úvaha, kterou by trader ani neměl vypouštět z pusy :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...