Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Ahoj, potřeboval bych naměrovat od někoho kdo jede live s Rithmic daty

V nejlbližších týdnech se chystám jít live
během toho co jsem přihlášen na Sierře a provedu obchod musím mít zaplý paralelně i ten jejich Rithmic trader???

popřípadě je někde základnií tutoriál k čemu je jaká záložka v něm


díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna Napsal:
-------------------------------------------------------
> Karler,
>
> není potřeba, stačí pouze odškrtkout v Sieře
> Trade/Trade simulation mode on


Díky Sejno, kde potom najdu zaznamenaný výsledky? respektive kde si ověřím pohyby na účtu

na ampclearing.com je záložka ,,my account" - trading accounts ale tam není vidět zůstatek,

ale je tam STATUS: Initialize trading tak možná pro to?

nebo kde vy sledujete po tom co uděláte obchod - přípis zisku/ztráty ?

díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vše je možno sledovat přímo v Sieře.

1, Statistika uskutečněných obchodů : nalezneš v horním menu: Trade/ trade activity log/ - v horním menu lze přepínat sim, live, replay, nastavit datum atd.

2, Sledování výše účtu : lze sledovat přímo při live, účet se hýbe aktuálně podle toho, zda jde pozice do zisku nebo do ztráty: Horní menu záložka s označením TOP/ (Trade orders and positions Windows)/ Balance

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

nepovedlo se mi najit na "multicharts .net amp" zadne rozumne vysledky, tak se zeptam zde:

mate nekdo zkusenosti s tou jejich free ferzi MultiCharts .net? duvody proc to ne/pouzivat, v cem je to horsi/lepsi nez NT7 nebo jine podobne platformy..?

totiz cena "zdarma" je hodne lakava, tak uvazuji, kde/co prehlizim, jake nevyhody.

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj nicku,
já jsem si jí nainstaloval před časem a postupně se s ní seznamuju a zatím to vypadá dobře. Ale jsem teprve na začátku, musím se to naučit obsluhovat, protože jsem zvyklý na Ninja Trader.

Velká výhoda oproti Ninjovi spočívá v ceně, pro nás u AMP je Multicharts .NET zadarmo a není nijak omezená. Normálně stojí 1500 dolarů.

Funguje tam všechno co bys mohl potřebovat. Jediný rozdíl oproti klasické verzi Multicharts spočívá v tom, že je to postavený na .NET - tedy využívá to programovací jazyky jako jsou v .NET, což je pro mě výhoda, pro někoho třeba nevýhoda.

Co jsem zkoušel pár živých obchodů, tak se mi v tom obchodovalo dobře.

Další výhodou je fakt, že Multicharts patří k nejlepším softwarům.

Nevýhoda spočívá v odlišné logice ovládání oproti Ninjovi, chvíli to trvá, než si člověk zvykne. Já jsem ještě nepřešel, protože si musím najít čas na studium té platformy, abych jí mohl začít používat.

Malá nevýhoda pro mě je v absenci AutoRetracement indikátoru, ale asi si ho naprogramuju sám...

Měj se
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...