Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Live account u AMP sa uz neda otvorit. Je tu niekto, kto by mi vedel porovnat - kde sa este vyhodne daju dostat LIVE data pre Ninjatrader? Takisto, kde je lahsia komunikacia s brokermi - tym myslim, live chat - ziadne ziadosti a cakania na email.

Zmeskala som bohuzial moznost otvorit LIVE ucet u amp a teraz ma to trosku zbrzdilo pretoze pre Ninjatrader existuje vela inych moznosti ale z hladiska ceny mi amp vyhovoval.

Ak ma niekto skusenost s otvorenim Live uctu cez ninjatrader, teda tym myslim ze si vybral brokera od Ninjatradera - dajte mi prosim vediet.

Dakujem velmi pekne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Missa136 - ja by som siel na tvojom mieste priamo k Ninjatraderovi. Ja som cez AMP a mam NT, ale ked som mal problemy s NT a musel som ich riesit tak komunikacia s nimi bola v pohode a rychla, dokonca som aj uvazoval, ze presuniem ucet k nim (pri lifetime licencii maju nizsie komisie ako AMP), ale zatial som bol na to lenivy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zipp001

AMP spread neřídí, protože netvoří trh. Pouze poskytuje přístup do trhu na burzu, kde je trh "provozován"
Koukni, tady je vidět "DOM" - hloubka trhu a spread youtu.be/y4EytnQPJaM?t=49 Po většinu času je nejlepší cena za kterou můžeš koupit a cena za kterou můžeš prodat těsně u sebe, spread je tedy 1 tick - 0,25b - $5. Pokud je nízká likvidita, může se rozšířit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Děkuju za rychlou odpověď a ještě by mě zajímal margin. Testuju trh NQ, kde je Initial Margin 3960 USD a DayTrade Margin 500USD.
To znamená, že se marginy sčítají, když plánuju obchodovat intradenně?
Jde mě o to, že až budu chtít začít obchodovat, tak mám asi 5000USD. Taky abych měl mít nějakou rezervu a taky plus cena kontraktu...

Děkuju za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...