Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

Zdravím,
do emailu mi přišla zpráva, že:
S účinností 1.1.2015, budou všichni uživatelé tržních dat v reálném čase z burz CME Group (CME, CBOT, NYMEX, COMEX) bude muset zaplatit datové poplatky na trhu. Jako klient NinjaTrader zprostředkování, nyní můžete přizpůsobit své datové předplatné na trhu, aby se zabránilo zbytečným poplatkům od CME.

Mám v tom nějaký zmatek, platí to i pro trhy ES,NQ,YM - Globex; FT- Nybot?
děkuji :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

no to je že těch $15 bude muset platit už každý. Ten poplatek byl dosud povinný jen pro novější účty, já mám účet pár let a platit zatím nemusím. Tedy od ledna ano ;-)

Jo a ještě jedno pravidlo tam je - i když je to starší účet a zůstatek poklesne pod $100, pak se automaticky aktivuje tento měsíční poplatek.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Sinuhet: jj rekl bych, ze jo... ja odskrtnul disable all CME data (nic bych platit nemel a TF data bych mel mit normalne dal k dispozici...) nicmene jsem si stejne spocital, ze vyhodnejsi pro me bude cely ucet migrovat k IB, platit vetsi poplatky za data a mnohem mensi za objemy... nemluve o moznosti obchodovat vyhodneji i akcie a opce z jednoho uctu... :) at se dari! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: ma to 2 stranky: u IB se mi nelibi ten 80 USD poplatek za data - TF, ale je jasny ze pri vice kontraktech by se to mozna dalo...
Co se tyka poplatku ja platim 4 USD za kontrakt, kolik je u IB ?

Pak je tu jeste otazka rychlosti brokeru a jejich pristup na burzu, tedy kolik chytas prumerne SLIP ... Nekteri brokeri jsou na tom lip a nekteri hur, AMP podle me ujde....

Nejvetsi vyhoda IB je ze tam mas vsechno a a celkem levne - akcie, opce atd....(jak pises) :)
Jo a jeste jen tuzemsky prevod, to je supervyhoda (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sinuhet: u IB poplatek za data na TF 80 USD a pak cca 2 USD/kontrakt na obchod
pokud platis 4 USD/kontrakt ted, musel bys zobchodovat vic jak 40 kontraktu mesicne, aby se ti vyplatilo prejit... ja zobchoduju nekolikanasobek, takze se mi to vylplati a srazim naklady o desitky procent...

co myslis tim tuzemsky prevod? a co balickovanim (snapshotem) ticku?

Pro me je dulezite, abych to rozjel na ninjovi a abych na tech datech rozjel i footprinty...

to dejv0: jednodussi by to mozna bylo pro obchodovani TF, ale nebylo by to levnejsi a navic rad bych behem roku obchodoval vsechno (akcie, opce, futures) z jednoho uctu i kvuli efektivnejsimu money managementu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...