Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Pro vysvětlení:

CME Group Inc. : Význam termínu 'CME Group Inc.' - Vlastník a provozovatel americké komoditní burzy CBOT a CME

CME - Chicago mercantile Exchange - burza finančních a komoditních derivátů se sídlem v americkém Chicagu
CBOT - Chicago board of trade - Komoditní burza se sídlem v americkém Chicagu

CME Globex - Burzovní obchodní platforma na komoditní burze CME Group Inc.

www.eakcie.cz/slovnik/cme-globex/



Link to comment
Sdílet pomocí služby

článek z roku 2007

CME a CBOT schválily v noci na dnešek sloučení
10. 7. 2007 11:49 Michael Hovorka


Plán spojení obou firem posvětily dnes v noci akcionáři finančních a komoditních burz Chicago Mercantile Exchange (CME) a Chicago Board of Trade (CBOT). Ze dvou největších amerických termínových trhů tak vznikne pod hlavičkou CME Group globální jednička v obchodování s finančními deriváty, tedy termínovými a opčními kontrakty. „Je to největší obchod v historii Chicaga a myslím, že je to jeden z mála obchodů, v němž jsou obě strany velkými vítězi,“ sdělil k rozhodnutí akcionářů předseda správní rady CBOT Charles Carey.

Zdroj: ČTK


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem vyřešil s panem Sabem....je to tak že za CME se plati 5dolaru a CBOT taky 5dolaru....a pokud chci všechny 4 burzy tak 15( tam je asi nejaka mnozstevni sleva)....

Takže jestli ma nekdo stejny problem tak je treba emailem napsat Sabovi ze chce pridat i CBOT....

Otazka kdy se to rozjede...v pondeli jsem daval zadost a zatim nejede...asi nejaka prodleva nez to burza akceptuje a povoli bych rekl...

LB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřeboval bych radu. Měl jsem kdysi předplacený účet u sierry, který už mi tak cca před 5 měsíci skončil. Nyní jsem nafundoval účet u AMP a jako data jsem si zvolil CQG pro sierru s levelem 5. Na email mi přišli přihlašovací údaje. Ty jsem zadal normálně do sierry, ale k datům se nemůžu připojit. Vždy mi to píše toto: [ital]Your current service package does not support this function. Select 'Help >> Account Control Panel' to change your package. [/ital] Nevíte náhodou co dělám špatně? Předpokládám, že již není potřeba platit znova účet přímo na stránkách sierry když už jsem za data platil u AMP 35$

30518

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V nabídce mám od CQG jen to co je na obrázku.A do obou polí jsem zadal login,kterými přišel od AMP po nafundovani účtu a následném zvolení platformy.
Ale spíše by mě zajímalo proč je v té kolonce s výběrem dat za CQG napsano [ital] no enable on package[/ital]. Musím si to tedy nějak aktivovat přímo na stránkách sierry?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...