Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

potřebuješ Sierra Chart Account Login. CQG login je něco jiného. Pokud ti stačí SC Package 3, AMP jej dává free, za Pack 5 pak chtějí 25 babek ... podle loginu do Sierry máš/nemáš dostupné vybrané funkce. Tvůj účet u Sierry je pravděpodobně expirovaný, proto ti nejde nastavit CQG služba. Musíš teda použít ten co ti dá AMP nebo si Sierru na svůj účet koupit (dobít si na účet kredit)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem to vyřešíl. Jestli se to někomu stane, tak jsou dvě možnosti jak to řešit.

1. Napsat na fórum sierry pod účtem kterým tam jste registrovaní a popsat tam tento problém s tím, že máte nafundovany účet u AMP a předplacený sierra package 5. Obratem vám na mail zašlou přihlašovací údaje.

2. Kontaktujte support AMP a popsat jim tento problém. Obratem zašlou přihlašovací údaje do sierry.

U mě byl hlavní problém v tom,že mi jen poslali přihlašovací údaje k datům,ale už ne do sierry.

Ještě jeden poznatek jsem si zjistili. Nedávno se tu řešilo jakou burzu musíte mít predplacenou pro trh YM. Ptal jsem se na to a je potřeba předplatit CBOT. Takže jestli chcete obchodovat klasice e-miny,které se nejčastěji zmiňují na tomto webu je třeba předplatit CME only a CBOT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Mám takovou možná otázku, na kterou mám znát odpověď už dávno. Nicméně bych se chtěl zeptat od kdy do kdy se obchoduje regulérně TF a YM? Měl jsem za to, že od 15:30 do 22:15? Včera jsem chtěl v 22:00 uzavřít pozici na TF ale nešlo jí uzavřít protože již byla 1 nebo dvě sekundy po 22 hodině. Takže jsem musel rychle napsat panu Sabovi a naštěstí pozici uzavřel a napsal že denní obchody je potřeba uzavírat do 22 hodiny. Ale já měl vždy za to že TF, YM, EMD, ES, NQ jsou do 22:15? Ale asi ne jak vidím. Popravdě se nevyznám ani v těchto jejich hodinách co tu mají napsané: ampfutures.com/trading_hours.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to se mi nejak nezda, neni preci duvod aby pozice nesla uzavrit, maximalne by misto intraday margin byl aplikovan full margin, ale i tak jsem se domnival, ze intraday margin u AMP plati u TF skoro az do 0:00

prakticky zkusenosti se zaviranim po 22:00 ale nemam, tak nekdo mozna neco napise...

od kdy do kdy se obchoduje TF, staci se podivat na grafy, krome 2 hodinove prestavky po pulnoci 0:00 - 2:00 cely den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano CQG.

A ještě mám jeden pro mne delikátní problém. Psal jsem panu Sabovi, tak čekám na odpověď ale třeba někdo ví i tady (a pro někoho do budoucna to bude dobré vědět)

Když mám aut. strategii, která vygeneruje stop příkaz na cenu 100 a přitom aktuální cena v trhu je 105 měl jsem za to, že se příkaz okamžitě změní na market příkaz a budu vyplněn za 105. Bohužel mám s tím delší dobu problém a nejspíš je to brokerem (každý to má asi jinak). Pokud zadám stop příkaz na buy POD aktuální cenu v trhu tak se příkaz nevyplní a pouze se mi napíše vhybová hláška: Sell order stop price must be below last trade price ExhangerejectCode = 2060 (v multicharts)


Pokud někdo ví jak to vyřešit budu mu vděčný. pokud je to brokerem tak jako první je řešení změna brokera :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,
mám jeden dotaz ohledně výše marginu u AMP. Nemůžu se dopátrat jaký margin se platí při obchodování intradenně, ale před hlavním obchodním časem. tj. v čase cca od 8:00 do 14:00 našeho času? Platí i v tomto případě margin $500 nebo už se blokuje plný margin?
Máte někdo s tímto zkušenost?

Děkuji

Petr


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trikster:

daytrading margin by měl být teoreticky celý den tj. od open 17:00 předchozí den až po 16:10 USA central time následujícího dne

můžeš si to vyzkoušet, jednoduše ráno našeho času zadej limitní příkaz buy pod trh a mělo by tě to pustit. Taky můžeš zkusit kolik kontraktů tě to pustí. Když tě to nepustí, vyhodí to hlášku (aspoň v Sieře ti dělá), kde najdeš vypočtěný požadavek na margin

[ital]Initial Margin is set by the exchange. This is the amount required to carry a contract past the daily close.
DayTrade Margin is set by AMP. This is the amount required to enter into a position per contract on an intraday basis.
These margins are in effect anytime the market is open, except the last 5 minutes of each trading session. [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Obracím se s dotazem na tradery, kteří používají Sieru + AMP. Před nedávnem jsem přešel a řeším, jak mohu online kontrolovat svůj účet. Dříve jsem pracoval s NT7 a tam jsem vše pohodlně viděl v záložce account. Myslel jsem si, že heslo půjde použit do nějakého webového klienta od CQG, kde bych to mohl vidět, ale nejde. Mirovi jsem poslal podobný odstavec a nevyjádřil se. Můžete mi tedy poradit jak toto řešíte? Je pro mě dost nekomfortní být odkázaný pouze na můj excel a daily statement.

Děkuji moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...