Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Taraka: podle me ty 2 USD co uvadis je na kontrakt, ale to musis nasobit x 2, protoze musis obchod jeste uzavrit, tedy ve vysledku cca 4 USD

viz. www.interactivebrokers.com/en/general/education/faqs/fees.php

What is the round turn commission rate?
IB sets its commission rates per trade and by contract, not as a "round turn." Hence, the round turn rate for any trade is twice that for a single side.


Co se tyka prevodu, najdi si tady clanky na financniku o IB.... jedna se o to, ze IB ma bankovni ucet i v ČR




Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jj, tak ze je to 2 USD per side jsem si nevsiml, dik za upozorneni... v tom pripade se to vyplati cca od 100 kontraktu za mesic, coz je pro mne stale zajimave... (tu)

na druhou stranu, cekala by mne nejspis i investice do full ninja traderu, ktery jsem do ted nepotreboval a nejsem si jisty taky vhodnosti toho balickovani dat pro footprinty :) to jsou jeste veci, ktere budu muset resit... :)

to introus: dik za info :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, zařídil jsem si účet u AMP přišlo mi přihlášení do Sierry a i heslo a nick na data Rithmic, do Sierry jsem se normálně nalogoval ale v DATA TRADE SERVICE SETTINGS po výběru RITHMIC TRADING(jiný rithmic nebyl na výběr) mě to nechce heslo vzít a stále se to snaží opakovaně připojit. Nevíte jestli si musím paralelně ještě stahovat nějakou Rithmic platformu??? díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...