Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,

poslední týden mi vyskakuje takovýto problém u NJ 6.5 - při spouštní trvá naskočení i 5 - 10 minut, ve vstupním okně se zobrazuje že se načítají Workspace ( mám 4, předtím se načetly do minuty a začaly se zobrazovat okna s grafy, nic jsem neměnil). Poté NJ již funguje bez problému. Soubory Workspace jsou 90 - 800 kb, načítám max. historii 90 dní. Pdívám-li se na Správce úloh, tak aplikace NJ je hlášena jako Neodpovídá, a občas se přepne do stavu Spuštěno a tak to střídá až do naběhnutí. Může nědo poradit v čem by to mohlo být ?
NJ jsem odinstaloval a znova nainstaloval, PC a registry pročistil, jinde se podobný problém nevyskytuje.

Díky
IVKE

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ... jde mi o hodiny "bar timer", ktere pocitaji zbyvajici cas do konce aktualni svice. V nabidce indikatoru NT7 sice jsou ale takove prtave (uz me z nich kouleji oci) a vsiml jsem si ze screenu, ze obcas nekdo ma velke cislice.
Take jsem proveril web NT supportu ale kupodivu ani tam jsem zatim nenarazil na nic (krome pozadavku na vyvoj lepsich).
Muzete prosim nekdo poradit, dat odkaz, pripadne poslat soubor??
diky
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidi, to je furt dokola tady s hist. datama, prozradím vám takovou fintu: Na stažení hist. dat a replay dat není třeba mít demo účet u brokera, stačí nainstalovaný NT7 s demo licenčním klíčem (jeden už sem do fóra někdo hodil, tady jej máte znovu: @SIM-DRBT-D593-40B1-AE74-C79F-715D-1952)

Pokud chcete stáhnout replay data, stačí přes File – Utilities – Download Market Replay stáhnout co potřebujete, není třeba být připojen k žádnému brokerovi, external data feedu apod., data se prostě stáhnou.

Když máte stažený alespoň 1 den replay dat, připojte se k Market Replay Connection a přes toto připojení můžete tahat historická data pro grafy. Ať už formou File – New – Chart nebo Tools – Historical Data Manager – Download. V případě že taháte přes Chart je třeba v okně Replay do polí From – To zadat dnešní datum, jinak vám to nedovolí stáhnout novější data, ale jen ty do data v poli From.

Pokud tedy nepotřebujete live data pro papertrading, ale vystačíte si s hist. daty pro backtest a market replay, není třeba obnovovat demo každý měsíc u brokera, vymýšlet nové e-maily pro registraci apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Mám problém se spuštěním Ninja Traderu. Pravděpodobně jsem nainstalovat do svého pc něco co způsobuje, že se ninja trader spustí, ale není vidět. Není na liště, ve zprávci aplikací není taktéž vidět. Vidím ho jenom když otevřu správce úloh systému windows tak jako běžící proces. Mám OS Windows 7 prosím o radu. Neřešil už někdo podobný problém ?

Předem díky za odpověď

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...