Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yamato Napsal:
-------------------------------------------------------
> Blizz, toto tu riesime uz viaceri, zrejme je
> problem so synchronizaciou casu. Support mi
> odporucil nainstalovat toto:
>
> www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx
> ?FamilyID=4F502DD0-A8E7-445C-B986-A22AB7DD58C2
>
> nemozete to niekto skusit? ja mam obavy stahovat
> cokolvek od microsoftu, aby necapli moj piratsky
> soft

vyzkoušel jsem to a funguje to, díky moc yamato


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
již nějakou dobu se zabývám papertradingem v NinjaTrader7 a donedavna vse fungovalo, jak má.Ovsem
pred nekolika dny az tydny jsem zaregistroval problemy s Ninjou, konkretne s funkci marketreplay, a proto vás prosím o pomoc při řešení mého problému.Jedna se o toto: Chci si zpapertradovat trh NQ, pripojim se k external data feed,stahnu data, odpojim se a pripojim k marketreplay,otevru graf.Bohuzel graf se bud nezobrazi(bílo) nebo se zobrazí, ale nehybe se, tedy nemohu obchodovat.Vsiml jsem si, ze vpravo pod listou prikazu, se misto hybajicích hodnot A: a B: zobrazí jen A: a nehybe se.Vím, že v několika vlaknech se momentalni problemy s Ninjou resily, ovsem me problemy trvají.Sám si myslim, ze problem bude asi v americkem casovem posunu, ale tento hotfix bych mel mit stazen(nejsem si úplně jist).Dale me napadlo, zda nemam spatny kontraktni mesic(NQ6-11).Proto bych prosil nekoho, kdo by mi mohl poslat odkaz na stazeni hotfixu(nikoli vsak z download.mirosoft).Vitam i jine nazory na reseni meho problemu.



Předem děkuji. L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
mám tento problém s NT7 a rád bych požádal o radu.
Při zadání indikátoru "time remaining", tedy časomíry, která mi odpořítává (v mém případě) 5 min mi tento ukazatel času naskočí v okamžiku, když cca 2 5 minuty od open již uběhlo a zbylych cca 2,5 minuty jsou jen nuly. Je možno tuto časomíru nastavit tak , aby se při open rozeběhl čas a tento čas by skončil při close?
Děkuji za radu
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...