Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přátelé tradeři,
doposud jsem obchodoval v NT 6,5. Nyní přecházím na NT7 (sim obchod). Při zadání vstupu do obchodu mi to hází hlášku "confirm order placement", tedy potvrzení objednávky. Jinými slovy, do obchodu nevstoupím ihned, ale po odkliknutí dalšího okna. Přijde mi to jako zbytečná komplikace. Lze tuto hlášku nějak vypnout? Jak?
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé tradeři,
mám nainstalováno NT 7.0.1000.1. Dostávám hlášky o možnoisti instalace NT7 R4. Běžně tyto věci konzultuji s p.Sabo (broker AMP), dnes bohužel není k dispozici. Svoji instalaci mámjiž několik měsíců a její používání je zadarmo. Máte někdo zaručené info, zda instalací NT7 R4 nevznikne povinnost platit? Nerad bych i statut uživatele "zadarmo" přišel.
Děkuji, Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

doslo mi zo supportu toto:

There was an update from Windows a while back that pertained to Daylight Savings time. Can you please check for available updates for your Windows Operating System. If the issue persists can you please tell me what Session Template you have applied to your chart. Also does this occur for all instruments?

mozete to niekto vyskusat? ja som v praci, k trhom sa dostanem az o piatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, řešil jsem problém s realtime daty v grafu a myslel jsem si, ze jsem ho nejaym zpusobem vyresil. Jenze ted se mi zase ukazuji stara data v grafu a vubec se to nehybe (v NT v tom hlavnim okne se ta cenna normalne hybe) Muzete mi prosim poslat nekdo screen jak máte nastavený ten graf ? Myslím tím to kdyz kliknete na chart->New. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yamato:
teď koukám na ten update a chce to Service Pack 3 a pak teprve instalovat ten dodatek. Ale je mi to stejně divný, T and S to ukazuje správný čas a v grafu potom posunutý o hodinu, i do historickejch dat se to ukládá o hodinu posunutý?
Zítra to zkusím na druhej komp, tam jsou Windows 7.

zatím Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...