Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahoj všem
Potřeboval bych poradit....do dneška jsem používal Ninja Trader 6,5 a dnes jsem usoudil, že je načase přejít na novou Ninju 7.
Nainstaloval jsem tedy Ninja Trader 7....ale tady jsem skončil :S Vůbec nevím, jak pokračovat dál...jak sprovoznit historická data v Ninja 7 které jsem nashromáždil v V 6,5...respektivě jestli se tyto data automaticky přenášejí do nové verze nebo jestli je tam musím nějak exportovat ???

Ptám se proto že když otevřu požadovaný graf s požadovaným nastavením,tak se žádný graf neukáže !!
Jestli je to jen nějaká banální záležitost tak se moc omlouvám...a ona jako že jo,ale já prostě nevím co stím...

(td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Balian:

Musis exportovat data z 6.5 a potom importovat do NT7 je to jednoduche. Ak mas nastavenu template s indikatormi tak ta tiez bude fungovat len ju treba skopirovat z 6.5 foldra (ak mas WIN7 tak to je v Dokumenty-->NT6.5-->Templates-->Chart) a tu skopirujes do toho isteho len NT7 foldra..

dufam to pomoze.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
mikky 182 moc děkuji..opravdu to bylo jednoduché až se musím červenat :)
A ještě mám jednu otázečku...při startu nové verze Ninji 7 se mi zobrazuje hláška....critical annoucement for zen-fire users.

Na předešlích stranách jsem se dočetl že je potřeba provést reset instruments,což jsem provedl ale tahle hláška se mi zobrazuje pořád i po restartu.

Neví prosím někdo co je potřeba aby se tahle hláška nezobrazovala a Nija fungovala jak má ?....

Všem moc děkuji a přeji krásný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neni za co, je to jednoduche ked vies ako na to, tazke ked nevies. netreba sa cervenat je to vyriesene a o to ide.. (tu)

Uz si presne nepamatam ale myslim ze to bolo len pre par instrumentov a nebolo to pre hlavne indexi tie by mali fungovat stale. Skus dat este restart instruments, reset database a potom restart comp. Mozno pomoze inak neviem.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
prosím o radu, už druhý večer se snažím v NT rozjet historická data. Mám NT7 a data jsem stáhl zde z fóra. Zkusil jsem už snad vše možné, data jsem stáhl a naimportoval. Zatím vše bez problému, jsou načtená, dají se editovat, jednoduše funkční:). Otevřu graf a zobrazí se mi prázdný graf bez jediného zakreslení svíčky, přitom rozsah mam nastavený na custom range a přesně nadefinovaný datum.

Předem díky za jakoukoliv radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Chlapi, neporadil by někdo, jak zprovoznit v NT 6.5 Market Replay na datech z roku 2009?

Mám postahováno kvanta dat z roku 2009, ale v NT po aktualizacích už nemůžu vybrat kontrakty ze stejného roku. Je tam jenom např. NQ ####, jinak minimálně rok 2010.


Případně nemá někdo MR data z minulého roku? Stačilo NQ kontrakt.

Díky moc.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim
da sa obchodovat efektivne s PT a SL v ninji z DOMu bez pouzitia ATM strategy?
ja to skusam testovat ale nejako neviem tam zadat ti PT a SL dodatocne...
ide oto ak by som nechcel kupovat hned na zaciatok platenu verziu alebo predplatenu,
kedze je obchodovanie z grafu mozne iba v platenom mode.
alebo to nestoji za tie problemy a radsej si to zaplatit?

ma niekto stym skusenosti?
vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66:

Ak ti obchodovanie z DOM bude vyhovovat tak preco nie, neplat.
No zda sa mi to dost neprakticke je to ako keby si chcel malovat obrazy a stetec dostanes zadarmo ale pre farby si chodis k susedovi lebo za ne nechces platit.. moc to zmysel neadava ze?
Netvrdim ze ho hned treba kupit ale ak este nejdes na zivo tak si na neho zacni sporit tal aby si mal dost na kupu ked zacne na zivo, je to predsa nastroj ktory budes pouzivat denne. Dalsia vec ak ho kupis mozes si to odratat z dani (teda neviem ci mozes aj na SK)

hodne zdaru,
martin (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mikky
jo, ale nastali tam nejake zmeny, aj by som ho kupil , ked som to spravne pochopil tak sa da kupit uz na stalo za 1000 dolare, i ked sami to vidi velka ciastka na zaciatok, ked napr chcem zacat s 5000uctom, ale nerozumiem tomu single broker verzia, a multy broker... napr. vyberiem si ten single, moj broker by mi daval zen fire, a potom by zmenil na ineho dodavatela, to znamena ze co ze ked chcem mysliet dobuducna tak si mam kupit multi? ci sa iba vymeni sprostretkovatel a konec... stary sa zmaze a ostane novy... www.ninjatrader.com/purchase-own.php
alebo si ho prenajat na zaciatok , neviem ci potom sa uz radsej neoplati ho kupit na tie 4 splatky ci ako to funguje...

myslel som ze ked budem vyuzivat z platenej verzie iba to obchodovanie s grafom, ze by sa to dalo nejako solidne uhrat z domu, len ked bez atm strategy vobec neviem zadat stop loss :/ - nevie niekto dat typ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...