Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

to lucifer:
pokud si koupíš single licenci tak NT využíváš jen od jednoho dodavatele dat - multilicence je pro víc poskytovatelů - například IB + zenfire + další..... Pokud si koupíš single a v průběhu dalšího období se rozhodneš pro jiného dodavatele tak ti dají jenom jinej kod a nic neplatíš anebo se rozhodneš pro multi licenci a doplatíš jenom ten zbytek. Jsou dost vstřícní ke změnám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mikky
hej cez atm to ide, ale ked som to spravne pochopil tak ked chcem obchodovat cez free verziu tak atm mi fungovat nebude, to som mal na mysli

ale s tym doplatenim mate pravdu... (len ma este napadlo ze ked vijde ninja 8 , a brokery budu ist IBA cez 8, tak dufam ze si potom budem musiet znova kupovat za full cenu :)) ... hadam nie ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NT7 má prostě další vychytávky viz zde: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7.html . Nevyznám se moc v programech a už vůbec nejsem programátor ale podle mě (jakožto uživatele) nejde říct v čem je lepší. Je stejný plus jsou v něm další vychytávky a trochu pozměněné MENU (graficky + výber grafu atd). Jestli jsi NT 6,5 neměl tak si rovnou vem NT7 ať se učíš rovnou v něm. Já jsem sice začínal na NT6.5 (to ještě nebylo NT7) ale stejně už bude nejvyšší čas na přechod k NT7. Tak to vnímám já jakožto uživatel NT (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem

V NT 7 používám 3min.graf a potřeboval bych změnit nastavení časové osy...normálně je tam nastaveno zobrazení času po 30 minutách, ale já bych tohle zobrazení chtěl změnit tak, aby se čas zobrazoval už po 10minutách.....a aby se mi na pravém konci osy zobrazoval vždy aktuální čas....jde to ??

U NT 6,5 to tuším šlo ale už nevím jak


přeji všem krásný den. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto by se hodilo do wiki, ale nenašel jsem vhodnou stránku, tak to dám sem.

Včera jsem strávil mnoho hodin zprovozněním NinjaTrader 7 na počítači Mac (MBP15) v prostředí Parallels s Windows 7. Ninja vrací pro normálním nastavení hlášku "Unable to load NinjaTrader vendor dll .... HRESULT 0x80131402".

Když to dáte do Googlu, najdete řadu odkazů, z nichž některé vedou sem na financnik.cz, kde byl tento dotaz položen, ale nebyl zodpovězen.

Správné řešení je vypnout sdílení profilů a adresářů mezi Macem a Windows7, jinak Windows7 považují adresáš Documents za síťový disk a na ten není možné z licenčních důvodů NT7 instalovat. Údajně stačí vypnou sdílení jen adresáře Document, ale mě se s tím nechtělo klikat.

Sdílení se v Parallels vypne Virtual Machine - Configure - Sharing - Share folders nastavit na None.
Při použití VM Ware Fusion to bude identický problém, jen si musíte najít kde se vypíná sdílení.

Další řešení které najdete a před kterým vás varuji je bezpečností nastavení .NET, které pod Windows7 nelze použít, možná na XP, ale na W7 je to slepá stopa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wrcprofi

toto forum také není jen pro Vás.... Když jste se ptal, kde stáhnout NT7 ze stránek www.ninjatrader.com, že to tam nemůžete najít ...tak jsem také nejdříve přemýšlel, jestli si neděláte srandu, ale prostě jsem Vám odpověděl a poradil - (každý jsme nějak začínali), ale vaše další otázky mě přesvědčili, že by jste nejdřív mohl zapojit také svojí námahu, třeba použít vyhledávání atd.... s takovýmto přístupem máte v tradingu velmi malé šance... nepíšu to proto abych Vás nějak odrazoval ....

hodně štěstí ( budete ho potřebovat)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...