Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mira:
mě se stalo, že jsem se pres notebook napojil na velkou obrazovku a pretahl si ten program . Z obrazovky na notebooku na ten větší a pak kdyz jsem si chtel spustit NT jenom v notebooku tak to nešlo, tak jsem musel zase napojit externí monitor a pretahnout NT zpátka, ale tohle nebude asi tvuj problem a nebo možná jo. Spíš to bude tím service packem pro win 7 jak píše Lico

přeji hodně úspěchů.

M_A_R_A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirra.55:

Taky už se mi stalo že se takhle NT zasekl, zkuste smazat nebo přejmenovat v Dokumenty/Ninja Trader 7/ soubor "config.xml", přijdete tím sice o aktuální nastavení NT, ale třeba to pomůže. Nejlépe ho zkopírujte třeba na plochu nebo někam kdyby to nepomohlo, ať ho tam zase můžete vrátit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirra55:

Není zač, je to myslím kvůli nastavení připojení k datafeedu. Pokud je nastaveno Connect on startup (v Connection options) a z nějakého důvodu selže připojení k datafeedu, NT se zasekne a vůbec nespustí. Řešení je nepoužívat autom. připojení při spuštění a připojovat ručně až po spuštění NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Seznam bohužel nevím, vím že tam jsou data pro indexy (US, Evropa), eurobondy, zlato, ropa, což jsou trhy se kterými si tady většina lidí vystačí. V Helpu píšou že jsou k dispozici data jen pro nejběžnějsí trhy, ale konkrétní seznam jsem nikde nenašel. Zkuste napsat do NT fóra, tam vám nejspíš odpoví přímo někdo z NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat, jestli se někomu povedlo rozběhnout NinjaTrader pod Linuxem, používám Ubuntu 10.10 Maverick a pod wine mi to vyhazuje nějaké runtime errory, zkoušel jsem i doinstalovat knihovny pro visual basic, ale nepomohlo..
Nerad bych si dělal na PC další virtuální, s widlema, ale nejspíš budu muset :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer. Vím, že to na co se budu ptát, je zde omíláno stále dokola, ale projel jsem diskuzi, vyzkoušel různé způsoby a stále s nevalnými výsledky. Potřebuji nějakým způsobem dostat data do ninja traderu. Jde mi především o 5M graf a denní. S denním problém nemám, se zbytkem ano. Zkoušel jsem metodu co zde popisoval attivo cituji: "Pokud chcete stáhnout replay data, stačí přes File – Utilities – Download Market Replay stáhnout co potřebujete, není třeba být připojen k žádnému brokerovi, external data feedu apod., data se prostě stáhnou." a tak dále. Celý příspěvek na straně 135. Podle mě jsem vše udělal dle návodu ale data stále chybí. Navíc když dám stáhnout data přes Historical data manager tak ať zvolím jakékoli období, tak mi to hlásí proces stahování jen zlomek vteřiny což mi příjde dost divné kdybych například chtěl stáhnout data za celý rok. Pokud jsem loglý na MArket replay conection, tak mi to v grafu po spusteni vykrelsuje postupne i 5M graf ale pouze od 7.3-8.3 a at nastavim cokoli, nezmění se to. Věřím že dělám jen nějakou pitomost ale už jsem to zkusil 100x se stále stejným výsledkem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...