Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

M_A_R_A:

Pokud Ti nestaci toto: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html
a nebo data z teto diskuze: www.financnik.cz/forum/read.php?3,643,174692#msg-174692
dej vedet, mohu nekam ulozit data o ktere jsi mel zajem. Ale upozornuji, ze by to byly data TF, ES a CL tak, jak jsem je nahraval v NT, soubory po dnech a par tydnu bude chybet, kdyz jsem nepracoval.

Hezky vecer
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Karel:
Děkuji za uvedené odkazy avšak ty už mám prečtené i nekolikrat hledal jsem skoro celý tyden, ale nenašel jsem kde bych ty data mohl stahnout, v NT mi jdou stahnout data pouze pro rok 2011 ostatní mi nejdou , historicke data mám ale chtel bych už začít i s paper tradingem. Kdybys byl tak hodný a dal jsem ty data TF a ES samozrejmě pro replay tedy přípona
.ntm. Díky
A eště jeden dotaz bych měl, Je nějaka možnost jak zobrazit data např. pro rok 2009 nebo 2008 protože v instrumentech je nejnižší 2010 nebo to nejde nijak obejit ?
Přeji hezký zbytek večera M_A_R_A

Link to comment
Sdílet pomocí služby

File -> Utils -> Backup
nechavam zaskrtnute vsechno mimo Market replay data

"Archive" ... lze vybrat cestu, kam se ma backup soubor ulozit. Defaultne je do
\NinjaTrader Backup
ale lze to zmenit podle vlastni potreby

[Run backup]


vytvoreny soubor (*.ntbk) lze pak vzit a prenest na jiny pocitac (kde uz je nainstalovany NT) a prenest si kompletni nastaveni NT (pripojeni na zdroj dat, workspaces, strategie, indikatory a data pro grafy, ...)

obnovit pak:
File -> Utils -> Restore

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, chtěl jsem se zeptat.
Jsem nováček, zatím se seznamuji se vším ohledně traidingu, nicméně. Dnes v 17:30 se mi grafy v NT od Zen-fire zasekly. Nevíte zda se jedná o nějakou údržu na straně Zen-fire, nebo je chyba někde u mě? Naposledy vše běželo jak má. NT naběhne normálně, jen se mi nezobrazí žádný workspace a když si přidám nový graf, tak vše končí v 17:30. Licence od Zen-Fire, by mi měla vystačit ještě zhru na 3 týdny. Poradíte někdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M_A_R_A:

omlouvam se za zpozdeni, ale casu mam ted opravdu malo. Data jsem pouze zazipoval, cely balik najednou, i s nejakymi dny z roku 2009. TF, ES a CL. Nahraval jsem to v NT 6.5, ulozene to bylo tady: Dokumenty > NinjaTrader6.5 > db > data. Kdyz jsem to vlozil do stejneho adresare v NT7, mohl jsem si ten jeden zkusebni den v Market reply prehrat.

Kazdy den se clovek muze neco priucit, mne napriklad nikdy nevadila hodnota uploadu v mem ADSL, dnes poprve ukladam na web necely 1GB a bude to jeste nejakych 7 hodin trvat, pokud vse pujde dobre. :-) Zitra tedy pridam ty linky.

Hezky vecer.
Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:

Zkoušel jsem to nainstalovat zatím na notebook, po instalaci SP mi verze 7.0.1000.2 nešla spustit vůbec, po přeinstalaci na 7.0.1000.3 (Beta) vypadá že všechno funguje. Verzi 6.5 nepoužívám, tak nevím.
Na svůj hlavní pracovní stroj to zatím instalovat nebudu, až takovou důvěru v to zatím nemám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...