Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer všetkým:

Ak by bol niekto ochotný mi zistiť jednu vec:
Ide o to že mi už nejde demo z toho dôvodu si nemôžem zistiť ako sa správajú indikátory a teda ak by niekto zapol indikátor zig-zag( používam na vyznačovanie swingov ) a zistil mi či sa vykresluje spolu s grafom alebo ako ema že o jeden bar zaostáva? dúfam, že som to napísal zrozumitelne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis:

pustil jsem tedy ZigZag s defaulnim nastavenim (Close, Points,0,5,False) a zjistil jsem, ze se cara indikatoru vykresli az po vytvoreni swingu. Tudiz kdyz jde cena stale stejnym smerem, cara se nekolik usecek nevykresli, at dam False nebo True. Trh sel ted do boku, kdyz bude trendovat, mozna to bude kreslit pri kazdem dalsim High nebo Low.

Myslim, ze na prozkoumani funkcnosti indikatoru nepotrebujes ziva data, Reply nebo i Simulated data feed by pro toto uziti mely byt dostatecne.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych prosbu, která se týká nastavení grafu v NT. Přesněji se mi jedná o to, jestli je nějaká možnost zakázat zobrazení hodnot nákupu a prodeje historických obchodů. Myslím tím ty popisky na které ceně jsem nakoupil a kde prodal. Ty šipky jsou v pořádku a rád bych je tam měl, ale ty popisky jsou dost nepříjemný a při prohlížení historie jen překážejí.
Možná to zde už někdo psal, tak se omlouvám.
Je to zvláštní, ale za rok používání NT jsem na to nepřišel.
Všiml jsem si, že někteří kolegové, kteří dávají v plénum své grafy, tak tam tyto popisky nemají, takže to možná nějak jde.

Předem dík..

Honza :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...