Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahoj mam malý dotaz.
Jak mam nastavit v NT dení graf tak aby tam byla co čárka to jeden den?

Když si zadám 60min graf tak se mi to automaticky dá pěkně tak, že mam mřižku a v každým okenku 24 čárek a každá čárka je samozřejmě jedna hodina.
Ale když si nastavim deni graf (Daily) tak se mi tam oběvi čárky po 7 dnech ....
když zkusim týdeni tak jsou po 7 dnech, když měsiční tak po měsici..všechno přesně tak jak má být jen deni ne :(

Koukal jsem i do nastaveni a to vypadá správně
Type: day
value: 1

Data beru s CQG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
řeším náhlý problém s NT 7. Dříve jsem jej mohl normálně propojit s TWS a vše šlapalo jak má. Nicméně ze najednou se mi propojení nedaří Vše jsem znovu nastavil přesně dle www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide nicméně stějně se NT nepřipojí. V levém spodním rohu se mi objeví cennecting, znovu mi vyskočí přihlašovací dialog TWS (přestože je již spuštěná a přihlášená). V případě že TWS znovu přihlásím "vyhodí" mi to první spuštění TWS do offline, nicméně k propojení s nově přihlášeným spuštěním TWS stejně nedojde.

Neřešil někdo podobný problém?

Díky moc

Jakub Tykvart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomassc:

v properties jakéhokoliv nakresleného objektu je volba Attach to:, kde si můzeš navolit, kde všude to chceš zobrazovat. Neptal ses, ale tuším, že užiješ i následující: pokud chceš objekty zobrazovat jen v některých grafech jednoho instrumentu, nastavíš All Charts a v grafu kde nechceš zobrazovat nakreslené objekty nastavíš: Data series / Visual / Show global draw objects / false

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mam nasledovny problem s NT7 - vzdy ked si vyznacim v grafe urcite SR urovne (pomocou horizontal line) a nasledne sa prepnem na ine data, napr. na market replay, tak tie urovne sa mi zmazu. Takisto ked v market replay nastavim cas smerom dozadu (k starsim datam), tak sa mi zmazu nakreslene urovne. Da sa to mazanie nejako vypnut?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...