Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

ahoj tak přikládám screeny trhů CL a TF, u ameriky to blbne ale evropa je dobrá FDAX FGBL, tím pádem máte asi pravdu, že na daily grafu jsou hlavní obchodní hodiny. Pro srovnání mám graf daily a 1440 min. Podle 60 min je 1440min správně. V tom případě na daily grafu není tělo svíce premarketu..... jinak díky všem michal

15878

15879

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte,
existuje na finacnikovi clanok www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/vylepseni-vykonu-ninjatrader.html
Tento clanok sa ale tyka verzii 6.

Ked som si chcel nastavit resp optimalizovat verziu 7 tak ziadne terminy ktore boli v 6stke som nenasiel v 7dmicke.

Preto by som chcel poprosit aby ste pripadne napisali ako optimalizovat pre lepsi vykon verziu 7.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
preinstaloval som si ninju na iny pc, ale kedze som nemal povodny setup stiahol som si ho zo stranky ninja priamo.
Vsetko ide fajn, len jedine co neide ze ked nastavim instrumentu session template (use instrument settings) tak mi to neberie. stale mi ukazuje cely den aj neobchodne hodiny. Pred tym mi to fungovalo normalne kazdy instrument ak bol nastaveny na (use instrument settings) ukazovalo mi v grafe len obchodne hodiny.
Neviem co s tym, uz sa tu s tym bavim hodinu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

netuším, kde může být problém..ideální je ten problém popsat na podpoře NT - lze poslat email přímo skrz NT..

jinak si můžete templatů vytvořit kolik chcete..tj. pro ropu zvlášť, pro SP zvlášť..já mám např. vytvořeny i templaty pro letní a zimní čas, když je mezi USA a Evropou hodinový rozdíl oproti normálu..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal ani ja netusim v com je problem a tieto veci co riesis v nastaveni template ked som nastavil na use instrument setting mi vsetko nastavilo samo. Neviem ci NT uz neuvolnuje verziu kde to funguje. Uz zacinaju byt uspesny na trhu ta uz robia skrty roznych fukncii. Na notebooko mam nainstalovanu prvu verziu NT 7 a tam mi ten use instrument funguje tak ako ma. Je to velmi komfortne ak mozem len nastavit tuto volbu a automaticky mi ukazuje obchodne hodiny daneho instrumentu.

Je blbe prist o tuto funkciu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám dotaz ohledně zobrazení open, high, low dnešního a včerejšího dne při nastavení Session template 24/5, tedy včetně premarketu. Při použití indikátoru CurrentDayOHL a PriorDayOHLC v 24/5 se OHL počítá od 00:00 do 24:00. Je nějaká možnost, jak v 24/5 zobrazit OHL počítané jen z hlavních obchodních hodin (15:30-22:15)? Předem díky za rady!

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně NT7. Omlouvám se, jestli už to někdo někde řešil, ale nemohu to nikde najít. Dají se v NT7 zobrazovat grafy spreadů. Kdysi někdo psal, že NT7 by to už měl umět, ale nemohu na to přijít, kde to nastavit. Nevíte někdo? Díky za tip.
Zdraví Dolf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...