Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to: Ladousek

Díky moc za radu. Jenom moc nerozumím větě:
Ale - pokud používáš jiný než stejný časový TF pro všechny instrumenty tak se ti rozhodí.
Já potřebuji spojit grafy 09/11 a 06/11 popř i 03/11 na 30min grafu do jednoho. Tom by tím pádem mělo jít ne?
Akorát nevím co to udělá s těmi dny kdy se data překrývají...
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Tomassc:
Zkratka chces vytvorit kontinualni kontrakt. Jak se budou spojovat nastavis v options v data tab v merge policy. Blizsi vysvetleni najdes v helpu. Takze kdyz si pak zobrazis NQ 09-11 tak by mel zahrnout i NQ 06-11. Uplne spojity zobrazis pomoci NQ ##-##.
Jinak to spojovani se ridi podle nastaveni v instrumentu, ale to taky uz najdes v helpu :)
To co pise Ladousek znamena, ze muzes do jednoho grafu dat NQ, YM a videt je krasne srovnane. Tipl bych ze jdou nakreslit i pres sebe, ale to uz musi byt mazec :) A Ladousek mel na mysli, ze kdyz na jednom das tf 1min a na druhem 3min, tak se ti 3min roztahne, coz je logicke, protoze na kazde 3 carky 1min se vykresli 1 carka 3min.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám takový problém týkající se NT.
Chci si nahrát historii napřiklad 200 dnů zpět...Zvolím File-New-Chart-příslušný trh, TF například 10min a Days to load 200...normálně se mi načte zpět těch 200 dnů zprávně, ale jakmile zvolím například TF Weekly tak u tam nemám odpovídající počet úseček, to samé s Dayly atd...a jakmile se vrátím zpět na některý z minutových grafů(1,2,5,10,30 atd)
tak už mám historii tuším pouze posledního týdne a žádných 200 dnů. Děkuji za radu:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens,

osobní zkušenost s touto hláškou nemám, ale řekl bych, že problém je v nějakém importovaném indikátoru či strategii. Importovaná data budou obsahovat soubor/y s koncovkou .cs a podle toho jeslti se jedná o indikátor nebo strategii patří nakopírovat do příslušné složky (např. Dokumenty/NinjaTrader/bin/Custom/Indicator/).

Zkusil bych to tam vložit ručně a pak pomocí editace scriptu (volba z menu) otevřít dotyčný soubor *.cs a pustit kompilaci. Objeví se chybová hláška, která již více napoví kde a v čem je problém.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec: díky za podnět. Zkoušel jsem. Taky jsem i přeinstalovat celý NT7 včetně odstranění všech souborů. Také jsem odstraňoval soubory z verze 6.5 co by se mohli při instalaci přeimportovat samy. Dál jsem procházel NT forum na jejich stránkách se mi podařilo najít pouze zmínku o stejné chybě, kterou pak řešili individuálně s uživatelem přes vzdálenou plochu. Tomu bych se raději zatím vyvaroval dokud nevyčerpám všechny možnosti. Děkuju moc a vážím si každé rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2hirens:
Nekde jsem tady psal, ze NT ma problem s TF daily datama. Myslim ze konkretne od CQG, ale to si nejsem az tak jist jestli na tom zalezi. Nicmene reseni je nastavit Session template na Default 24/7. SLibuji to opravit do verze 7.0.1000.7, tak doufam, ze to splni.
Mimochodem je tady nezvykle dlouha doba mezi releases, tak doufam ze bude ta verze stat za to.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...