Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tomm02:

Jo jde to. NT umí tick, volume, čas, range a kdoví jestli ještě něco co jde počítat.

Najdeš to přímo mezi indikátory. Prostě dej do grafu indikátor co se jmenuje např. volume counter a vpravo dole se Ti objeví odpočet. Na čas to bude nějaký time counter nebo tak něco...pohledej, ale je to tam na 100%.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím...připadám si jako trubice...teď jsem nainstalovala NT a dle info z kurzu jsem TO chtěla propojit s OpenTick,ale TO vymizelo z vesmíru..tak dle výše uvedené diskuze jsem se pokoušela stáhnout Zen fire, ale tam mi to nabízí něco, co nevím...má li někdo trpělivost, prosím o "ženský návod" co mám dělat ??????? Děkujííííí )))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, snažím se spustit v NT7 Replay Data, která mám stažená, ale nějak se mi to nedaří. Včera jsem dělal stejnou proceduru a nebyl s tím problém. Jde o to, že i když mám historická data stažená od 1.8. - do 3.8., nejdou mi v grafu zobrazit. V nastavení Market Replay datum 2.8. je, v Historical Data Manageru datum je, ale v Chart properties je end date 1.8. a nejde změnit - přikládám obrázek. Nevíte někdo čím to je? Děkuji.

16837

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...