Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Replay máš zastaven na 1.8.2011, tak si přeskoč na druhýho - pravé tlačítko myši na Replay okně a Go to Datum a čas. Pak nezapomenout zmáčknout Play.
Taky není na škodu spustit si DOOM a nastavit na něm příslušný Futures aby bylo vidět že data lezou a třeba si i urychlit přehrávání (3-tí čudl zleva na Replay okně).

Jinak zpětně jsem tu již popisoval jak na to - především v datumech nastavit s klidem rok dozadu "Od" a rok dopředu "Do" a na tydle datumy už nešahat (nebo si přitom praštit přes ruce) a po časové ose se pohybovat pomocí "Go to". Víš k čemu je ta druhá volba na nabídce po zmáčknutí pravého tlačítka myši na Replay okně? A už jsi si to tam prohlédl?

Pokud by byla stažena Historie tak se v grafu zobrazí hned. Jinak lze v grafu přes pravé tlačítko myši dát Reload ale pouze v případě že není spuštěno "připojení na Replay" ale je spuštěno připojení k brokerovi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za vysvětlení, už to funguje. Nebylo mi jasné, proč když mám stažená jak replay tak historical data, proč mi v chart properties nejde změnit end date z 1.8. na pozdější, když jsou data stažena... I když jsem ho nezměnil, replay funguje.

Ještě jednou díky.
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když je spuštěný Replay, tak se po časové ose pohybuješ pomocí okna Replay, takže tím šedým datumem Ninja7 alespoň informuje ve kterém dni se Replay momentálně přehrává nebo je zastaven a nemůže to tedy sloužit pro posun v normální historii.

(Počáteční datum určuje ofsetem od konečného datumu kolik barů bude graf mít a proto je nutné a vhodné ho určovat(má to i vliv na blokaci operační paměti).)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den,

mam nasledovny problem. Po mesiaci som sa chcel vratit k predchadzajucemu backtestu ale vsetky poznamky ktore som mal zakreslene v grafe zmizli,vo vsetkych workspace. asi 7 roznych workspace som mal. Ked som backtestoval kazdy den tak problem nebol vzdy sa nacitalo vsetko co som si den predtym zakreslil do grafov a popisal. Ked som skoncil prvu cast backtestu tak som vsetko vyexportoval ako zalohu. skusal som ju aj naimportovat ale nic tam nieje zakreslene . Uz sa mi to stalo 2 razy. Mate stym niekto skusetnosti , kde moze byt problem?

Pouzivam Ninja 7.0.1.6 verziu

Dakujem za odpovede

Martin

:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, po NT 6.5 jsem přešel načas na jiný program. Teď si chci udělat nějaké obchody znova v NT, ale nutí mi to verzi 7. Opakovaně se peru s nastavením v Instrument Manageru. 2. večer trávím pročítáním diskuzí a asi hledám špatně :( můžete mi prosím někdo pomoci s nastavením pro emini Nasdaq? viz příloha... děkuji a ať se vede... Filip

16973

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To FilipK:

podle mě máš ten seznam ňákej vygumovanej, proto jsem Ti sem dal jak má karta pro NQ vypadat aby jsi si ji mohl sám vytvořit. Pak by to mohlo šlapat alespoň s NQ pokud máš připojení v pořádku a nějaký ten obchod si s NT zase udělat.

Jinak nezbývá než ten seznam vyhrabat pomocí nějaké své NJ zálohy a pokud není tak asi přeinstalovat tou nejnovější verzí.

Máš v tom seznamu vůbec něco?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...