Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

m.hunter :

Za to zvolení období děkuji, nechápu jak jsem to přehlédl.

Ale to ukládání mi prostě nefunguje.
- v okně Data Series vyberu trh, nastavím TF, časové rozmezí případně další...
- otevře se graf který ještě poupravím a po této úpravě nastavení uložím pod svým nějakým jménem i defaultně to je OK.
- Pokud, ale graf zavřu a opět jej budu chtít otevřít - vyberu trh a zadám svůj "uložený" profil v Chart Template dám OK.
- Graf se zobrazí bez "uloženého" nastavení tj. defaultně jako úplně nově otevřený.
To je ten problém, nastavení se neukládá.

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

měl bych otázečku, nemáte někdo hitorická data NQ 03-11? popřípadě odkud je Ninja stahuje v Historical Data Manager, od aktuálně připojeného poskytovatele dat? Mám zen fire, ale zenfire mi již nedovolí stáhnout tato stará data. alternava by mohla být kinect, ale nevím zase co se přesnosti týče.

Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid:

Otevři graf, nastav si všechny parametry, indikátory atd. Potom klikni pravým kdekoliv v okně grafu, vyjede ti nabídka, předposlední položka je templates. Tam je v podnabídce buď Save As... takže si tento template uložíš pod jménem a když ho budeš chtít zobrazit tak ho načteš; nebo Save As Default, tzn bude to výchozí nastavení.

Pokud ti to takhle nefunguje, je "chyba na tvojém přijímači". Takže přeinstaluju NT, popřípadně stáhni novější verzi. Pokud to nepomůže, obrať se na support.

iF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
mám problém s Ninjou. Nevíte jestli je možné nějakým způsobem, uložit graf tak, aby když ho druhý den otevřu, aby mi tam zůstali zakreslené trendové čáry, různé linky apod. (prostě nástroje z Drawing tools) které jsem tam před zavřením grafu měl?
Peru se s tím a nemůžu na to přijít.

Díky moc všem za případné rady.

Jakub Tykvart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...