Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kuskus:

je to mozne, ale nesmis vypnout pocitac, zhasnout svetlo a otvirat okno, jinak se ti pozice automaticky uzavre. Takze musis koupit UPS a radeji 3 lampicky...

:)

To je otazka spis do nejakeho vlakna zacatecnicke nejasnosti nebo trivialni dotazy... Ninja Trader je komplexni nastroj, umoznujici byznys brokerum a traderum. Pokud Ti Tvuj broker umozni drzet pozici pres noc a Tvuj ucet je dostatecne velky, abys mel na overnight margin, muzes drzet pozici treba do druheho dne.

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
řeším problém s nastavení NT. Potřebuji si zakreslovat v NT např H/L předchozích dnů, a to třeba i 3 týdny zpět. NT bohužel nemá funkci "nekonečných obdélníků" tak jak ji ukazoval Petr Podhajský na posledním Emini II, tak jsem se ji pokusil nahradit funkcí v NT "Rectangle", zkratka je Ctrl+F12 a začátky a ukončení dopisoval ručně, více práce, ale stejný výsledný efekt. Bohužel problém je, že mi ty obdélníky čas od času mizí. Př. Mám na obrazovce 3 zakreselné úrovně z několika posledních dní, poskočím při backtestu o jednu svíčku dál, ae jedna z nich prostě zmizí, vrátím se zpět o jednu svíčku a je zase zpátky. "Stářím" zakreslené úrovně to není, někdy mi mizí ty "mladší" zatímco "starší" zůstávají.
Tušíte někdo čím to může být? Popřípadě, jak jste "nekonečné obdélníky" nebo prostě zakreslování H/L předchozích dnů i několik týdnů zpět vyřešili vy?

Díky moc všem za odpovědi

Jakub Tykvart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj JiriS.,
diky moc za tip. ConstantLines jsem nezkoušel, musím přijít na to jak se s nimi pracuje :D Nicméně, pro mě jsou důležité ty obdélníky právě pro to, že se jimi pokryje oblast a neni to jen linka. Ty "rectangle" byly dobrá náhrada za "nekonečné obdélníky" které jsou v Sierra Chart,ale je tam s nimi problém, že mizí, jak jsem psal před tím.
Každopádně i tak děkuji za odpověď a nápad :) (tu)

Jakub Tykvart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potrebujem poradit - mam v PC dva HDD - primarny SSD disk a sekundarny klasicky HDD. Momentalne mam NT nainstalovany na sekundarnom disku - kvoli tomu, ze neusatale zapisovanie dat SSD disku moc neprospieva. Ale aj napriek tomu, ze je NT na sekundarnom disku, po instalacii si vytvoril zlozku v Documents na disku primarnom a zapisuje data tam. Nikde v nastaveni som nenasla moznost tuto zlozku umiestnit na ine miesto (iny disk). Da sa to nejako osetrit? Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Julis:

Taky jsem nad tím pátral, ale ta složka s daty je natvrdo nastavena do Dokumentů. A tam zapisuje NT nejvíce dat. Řešení je asi jedině přesunout celou složku Dokumenty na ten druhý disk. (Pravým tlačítkem na Dokumenty - Vlastnosti a tam je někde záložka umístění, je třeba pak nastavit správnou cestu aby si s tím rozuměly i ostatní aplikace co využívají složku Dokumenty.)
NT můžete mít nainstalovaný na SSD, tam se nic nezapisuje, třeba se bude rychleji spouštět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...