Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Filipe, podle tvého screenu se zdá, že nemáš v databázi žádný instrument. Nevím jakou verzi NT používáš. Minulý rok se to řešilo tak, že stávající databáze se musela resetovat a natáhnout nová. Buď proveď kroky dle instrukcí zde: http://www.ninjatrader-support2.com/announcements/ZenFire_Announcement.php nebo si stáhni poslední verzi NT

16994

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcem sa opytat mate niekto skusenosti s nastavenim Options - Data - Realtime data - polozky "Save chart data as historical" a "Record for Market Replay"? Dovod je jednoduchy, pri relatime obchodovani sa napr vykresli nadherny signal ale ked sa nan chcete pozriet neskor (napr o tyzden ked si prechadzate minule obchody), nacitaju sa tieto udaje uz ako historicke a to co vypadalo ako nadherny obchod uz tak proste nevypada z dovodu drobnych odchylok.. preto by ma zaujimalo ako to funguje, ci ked zapnem obidve polozky tak to co nebolo nahrane z realtime obchodovania sa zobrazi ako historical data nacitane zo serveru (napr. premarket) a zvysok by uz boli data nahrane pocas obchodovania..

diky moc za akukolvek radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel jsem se zeptat jestli nedela problem, kdyz je nainstalovana NT 6,5 i 7. Jestli se nejak neperou. Me po nainstalovani sedmicky nesly v 6,5 nacitat historic data, tak musel ven a nasledne i sedmicka, protoze jako kolegovy se mi nenacetly do Instrument manageru trhy- uplne prazdny. Takze jsem 7 nainstaloval znovu a vse OK. Ted tam chci dat 6, tak snad uz to bude v klidu. Kdyz jsem ji poprve instaloval, daval jsem neco jako load predchozi nastaveni pri instalaci nebo spusteni. Proste to melo nacist ulozeni a data s grafama. Nestahla se ani tretina a pak jak rikam to nenacetlo ani grafy. Takze jestli to nekomu pracuje v klidu, muze mi to potvrdit.

To janvana. Mas nestabilni pripojeni. Aspon to se toi to snazi rict. Ninja je na to dost citlivej. To neni jako internetovej prohlizec. Tady jde o kazdou sekundu pri nacitani grafu. Když ti spojeni vynechava nebo vynecha hned se to ozve. Je to docela dobre testr kvality pripojeni :-) Proste ti NT rika spojeni ztraceno. Kazdopadne pokud blika porad a ani nechce sezelenat tak to by bylo divny, pokud mas normani pripojeni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím nevíte v jakém vlákně nebo na jaký straně najdu jak se dávají dohromady kontraktní měsíce? Mám tři soubory v .txt roku 2010 a potřeboval bych je dát dohromady. Vím že to tu někde je, už jsem to jednou někde videl, ale teď když to potřebuju to za boha nemůžu najít... Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
řeším náhlý problém s NT 7. Dříve jsem jej mohl normálně propojit s TWS a vše šlapalo jak má. Nicméně najednou se mi propojení nedaří Vše jsem znovu nastavil přesně dle www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide nicméně stějně se NT nepřipojí. V levém spodním rohu se mi objeví cennecting, znovu mi vyskočí přihlašovací dialog TWS (přestože je již spuštěná a přihlášená). V případě že TWS znovu přihlásím "vyhodí" mi to první spuštění TWS do offline, nicméně k propojení s nově přihlášeným spuštěním TWS stejně nedojde.

Neřešil někdo podobný problém?

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s tím, když jsem vytvořil automatickou strategii (jednoduchou z videotutoriálu) a na konci jsem dal dokončit, tak mi nevyskočilo okno, že jsem to dokončil úspěšně, ale jenom je slyšet takový signál. Následně v grafu, když ji chci otevřít (strategii), tak mi vyskočí tato hláška a strategie se vůbec nezobrazuje, jako by tam nebylanevíte někdo co s tím??? Díky za odpověď...

17110

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, se zájmem si čtu zdejší diskusi a rád bych vás ostatní požádal o radu. Jsem na úplném začátku a stáhnul jsem si NT 7 v úmyslu potrénovat a vše si náležitě osahat. Instalace NT se povedla, ale mám problém s napojením na data. Zkoušel jsem Kinetick, ale na jejich stránkách nemohu najít registrační formulář. NT pořád po mě chce login a password od Kinetick, ale nemohu přijít na to, kde se zaregistrovat. Zkoušel jsem i Zen-fire, ale tam mi to pořád hlásí, že z této IP adresy jsem se už registroval, což je nesmysl. Poradí mi někdo? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...