Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
měl bych obecný dotaz kvality dat od Zen-Fire a CQG. Mám otestovaný obchodní systém na datech od Zen-Fire, ale při výběru brokerské společnosti narážím na problém, že data od zen-fire využívá pouze společnost AMP. Obchodní systém, který používám je vytvořen na alternativním TF range bars, proto mám obavy ohledně náhrady dat za CQG.
Popřípadě existuje nějaký jednoduchý postup jak porovnat data přímo v NT? Jedné řešení co mě napadá v tom, že sy vytisku graf trh s původními daty a poté ručně smaži složku s nahranými data a data stáhnu ze serveru CQG.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
řeším chybu nebo jak to nazvat. Nafundoval jsem účet nainstaloval nejnovější verzi NT napojil jsem se na brokera, ale někam mi zmizel chart trader...ani obchodovat z grafu nelze - zadávání stop loss nebo koupit za limit. Nevíte náhodou někdo, kde je chyba??? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím davidoff,
opravdu je obchodování z grafu zpoplatněno?Tomu se mi ani nechce věřit, myslim, že jsem tady četl , že v LITE verzi NT není problém zadávat příkazy přímo do chartu, tuším, že se to snad mělo řešit přes license key od brokera.To, že nefunguje chart trader atd vim, ale tímto jsi mě tedy nemile překvapil.

Přeji mnoho úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer všetkým bádateľom, už nejakú dobu sa snažím prelúskať NT7-čkou cez pomocníka, tak som ho trocha poslovenčil pomocou CHM editora a internetového prekladača. A hneď je život krajší, ak Vám to pomôže vkladám sem link na download samozrejme s admin - zvolením. Tak prosím tu to je: http://www.uloz.to/10501035/preklad-pomocnika-nt7-rar (cca 75MB, návod v súbore) :) Prajem pekné lúskanie.

17233

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja len ze napad je to super a diky za odvedenu pracu.
akurat ze som si neurobil zalohu stareho helpu - vrelo odporucam- a zistil som ze viem lepsie anglicky ako translatorskoslovensky.
predpokladam ze takto spracovany navod pride vhod naozaj iba anglicky nerozumejucemu laikovi pretoze je to neskutocna sranda a ja som sa pekne zamotal v lamanej slovencine.
zo srdca chvalim ochotu pomoct ale pre istotu si zalohujte original!

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Áno odporúčam kopírovať pôvodný HELP a synchrónne ho čítať s poslovenčeným HELPom je to zrozumitelnejšie, hlavne pri NinjaScript-och. No pre tých čo tak neurobili je tu pôvodný HELP
online: www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html
alebo
PDF: www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/pdf/NinjaTraderVersion7HelpGuide.pdf.
A tiež áno, že bez súboru "NinjaTrader.chm.bak" priloženom pri HELPe preklad pobeží rovnako, no nebol som si istý, či to pôjde aj ostatným, tak som ho tam radšej ponechal. Teraz keď je to overené, pre ostatných: TENTO SÚBOR NIEJE POTREBNÝ.
:) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

opcan01:
Ano jde. Jinak by to přece nebyla automatická strategie.

Kromě Strategy skriptů pro automatiku má NT k dispozici také i jednoduché ATM Strategy spustitelné ručně na konkrétní ceně a končící trefením SL či PT s tím, že netrefený příkaz pak bleskově z burzy zruší. Obojí však lze užít jen v placené verzi a v demoobchodech v demoverzi. ;)

Jen mi není jasný co myslíš tou platformou. NT je snad sám platforma pokud ho broker podporuje, nebo alespoň její součást pokud jde o slovíčka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...